טיסות זולות לגיאורגיה - איך לטוס לגיאורגיה בזול

גיאורגיה נמצאת בין רוסיה לתורכיה, וככזו אנו רוצים לנצל ולמצוא טיסות זולות לגיאורגיה. חשוב כאשר אנו רוצים לקנות כרטיסי טיסה לבדוק את העונות המוזלות יותר, בנוסף אפשר לנסות ולהגיע שלא בטיסה ישירה. בונוס, רצוי לקנות כרטיס מראש, רצוי לחשוב על עונה שהינה פחות מתוירת ולהתאים את הטיול וכמובן אם אנו יכולים להיות ספונטניים לחפש את המבצעים של הרגע האחרון ובכך להגיע לטיסות זולות לגיאורגיה.

גיאורגיה הפכה ליעד תיירותי מועדף על הישראלים, ועל כן כדאי שנמהר להגיע לפני שהמקום יהפוך לאזור תיירותי יותר ויותר ויאבד מקסמו האותנטי והנהדר. עם האנשים שעדיין לא התקלקלו מעודף ישראלים ועודף שירים של שלמה ארצי, עודף של אנשים שמנסים להתמקח בכל דרך אפשרית ומה לא....

טיסות זולות לגיאורגיה – איזור הרי גיאורגיה / טרק

נוכל לטוס בתחילה לטבילסי שהיא הבירה של גיאורגיה (גרוזיה) ונוכל לצאת לעמק חאדה שהינו קרוב לעיירה גודוארי. משם נמשיך לחאזבגי וניתן לטפל ברגל לכנסיה מאוד יפה הנמצאת מעל העיר, משם נסע לכיוון הרי חאזבגי – שם ניתן לישון ליד התחנה המטאורולוגית באוהלים. אפשר לרדת לכיוון הכפר יוטה ולטפס מספר שעות בעמק צ'אוכי שהינו מאוד יפה ושוב לינה באוהלים באזור יוטה. לאחר מכן ניתן לטפס מזרחית ליוטה אל פסגת סאחאריסוואר.

הנוף מיוחד במינו עם נחלים עמקים והרבה מאוד מים. מקומות נוספים בהמשך – מעבר חברסוראתי, רושקה שאטילי, שם ניתן לטייל בכפר רושקה בהמשך נגיע למבצר מוצו ארדוטי עם נוף מיוחד עד מאוד עם הרבה שרידים ארכיאולוגיים. ניתן להמשיך לארדוטי אחר כך גם לטבאליבי – שוב שינה באוהלים ואפשר ללכת דרומה לאורך הנהר הארגאבי וכמובן עם אופציה לראפטינג. אפשר גם להגיע לבירה העתיקה מצחטה וטיול בעיר שאונסקו הכריזה עליה כאתר מורשת לשימור.

טיסות זולות לגיאורגיה – מקומות מומלצים לביקור:

כנסיית מאטקי, מבצר נאריקאלה, קתדראלת סיוני, מצקטה, כנסית ז'בארי, אנאואנורי, כפר קזבגי, כנסיית גרגאתי, מוזיאון סטלין, קתדרלת בגרטי, בית הכנסת העתיק, עיר המערות, נקיק טרוסו, אתר נופש בהרי גו'וארי, אנוארי, קוטאיסי ועוד.

טיסות זולות לגיאורגיה – טיול ג'יפים בגיאורגיה:

נסיעה יפהפיה בפינות מיוחדות עם הרבה אוכל טוב ויין נהדר ואנשים מופלאים כל זה בנוף עוצר נשימה. ניתן בתחילה להגיע לטבילסי, ולהסתובב בה ואפשר לטייל באזור גבול אזרבייג'אן. נגיע להרי הקווקז עם נוף של אגמים, יערות, ניתן כמובן לערוך פיקניק ונהנה מהנופים הקסומים. למחרת אפשר להגיע לעיר המערות החצובות במקום גם אגם הררי. המערות היו בשימוש של נזירים מתבודדים בגיא ורגיה. אפשר לראות את הפרסקו של המלכה תמרה. בהמשך נטייל בקווקז התחתון בפארקים הנהדרים, במעיינות בבריכות הגופרית ונסיים בגורי.

כדאי להגיע לאופליציחה שעוברת בדרך המשי, בהמשך מצודת אננורי ונגיע לגודאורי. בחבל חזבגי – גודאורי זהו אזור יפהפיה עם קרחונים גבוהים ומגדלי אבן.