טיסות זולות לזנבה - איך לטוס לזנבה בזול

ז'נבה היא עיר בדרום מערבה של שווייץ היפה והיא נמצאת בגבולו המערבי של אגם ז'נבה (Lac Léman) במקום מוצאו של נהר הרון, על גבולה של צרפת.

מדובר באחת הערים היותר יפות בשוויץ ובאירופה בכלל. למעשה, ז'נבה היא סמל לחיים הרגועים והשלווים כפי שכל אחד רוצה לראות אותם. בכל פינה תוכלו למצוא בעיר גנים ירוקים, מזרקות גדולות כיכרות יפים, ואגן ז'נבה הגדול שלאורכו שוקקים חיים משני הכיוונים. ממנו תוכלו לעלות על סירות או ספינת טיולים, תוכלו לדוג, לעשות קניות בחנויות שליד הגדה, לשבת בבתי קפה וליהנות מהנוף המרהיב.

הבתים בז'נבה ממש כאילו נלקחו מציור, הסמטאות הקטנות שובות לב, והרחובות העתיקים השוכנים לצידה ובתוכה של ז'נבה המודרנית מהווים שילוב מושלם. לחובבי תערוכות, בז'נבה מרכז תערוכות גדול מאוד. מי שמתעקש, יכול לבקר במטה האו"ם שבעיר ז'נבה.

בתי המלון בעיר מחולקים לכמה קטגוריות וגן המלונות הזולים יותר, מעניקים פינוק לתייר. הם אינטימיים, שוכנים בסביבה כפרית, מוקפים ביורק וארוחת הבוקר תמיד תעשה לכם טוב על הקיבה.

טיסות זולות לז'נבה : איזי ג'ט החברה שעושה LOW COST לז'נבה

אחת הבשורות הטובות יותר לכל מי שמתכוון להמריא לז'נבה שוויץ היא חברת התעופה איזי ג'ט האירופאית שמפעילה קו טיסות זולות לז'נבה מהקיץ. מדובר בטיסות זולות במיוחד כיוון שאיזי ג'ט היא חברת טיסות זולות קלאסית עם כל המשתמע מכך.

החברה מפעילה את הטיסות מ-30 לאוגוסט והן יצאו מתל אביב ארבע פעמים בשבוע. זמן הטיסה כ-5 שעות לכל כיוון. מחירי הטיסות יהיו 65 אירו בלבד כולל תשלום מיסי הנמל – טיסה זולה לכל הדעות. מטוסי החברה הם מדגם איירבוס. מה שכן טיסות זולות לז'נבה עם חברת איזי ג'ט לא יספקו לכם מזון או שתייה בטיסה אבל אם תרצו תוכלו לרכוש במטוס או להביא מהבית.

כמו כל חברה המתמחה ב- LOW COST גם טיסות זולות לז'נבה לא כוללות בידור, סרטים או כל מוצר מותרות אחר,אבל שווה את המחיר ועוד איך. את הכרטיסים מזמינים מספר שבועות מראש ודרך האינטרנט.

טיסה נעימה לכל הנוסעים איזי ג'ט