טיסות זולות לפינלנד - איך לטוס לפינלנד בזול

אין ספק שפינלנד הינה אחת מיעדי הטיול המרתקים והמדהימים ביותר באירופה. פינלנד נקראת ארץ אלף האגמים ולא בכדי. בשטחה מצויים כ-80000 אגמים! ושטחים ירוקים רבים. אנשים רבים נוהרים לפינלנד על מנת ליהנות מפלאי טבע ייחודיים כגון "הזוהר הצפוני".

טיסות זולות בעונת תיירות מסוימת:

כמו תמיד, מושפע מחיר הטיסה לפינלנד מעונת התיירות בה מתקיימת הטיסה. כדאי לטוס בעונה פחות מבוקשת אך יחד עם זאת להתחשב בכך שפינלנד אטרקטיבית במשך כל עונות השנה. בקיץ כמובן מזג האוויר נעים יותר אך גם לחורף במדינת פינלנד יש קסם משלו.

טיסות זולות לפינלנד בחורף:

כאמור ניתן למצוא טיסות זולות יותר לפינלנד בחורף שהינה עונה פחות מבוקשת תיירותית, אך החורף בפינלנד מיוחד במינו וידוע בכל העולם. אומנם הטמפרטורות שואפות לאפס ברוב ערי פינלנד, שעות החושך מתארכות והקור מקפיא עצמות, אך בשמיים מתרחשת תופעה מיוחדת במינה. מופע אור קולי שנקרא "הזוהר הצפוני".

"הזוהר הצפוני" בחורף הפינלנדי:

רבים נוהרים לפינלנד על מנת לחזות ב"זוהר הצפוני" המדהים ביופיו למרות הקור העז ואכן התופעה מאוד מרשימה ואם בנוסף משיגים טיסות זולות לפינלנד בתקופה זו הרי זה רווח כפול למטייל ההרפתקן. מטיילים אשר בכל זאת חוששים מהתמודדות עם טמפרטורות השואפות לאפס, רצוי שידבקו בעונת הקיץ הפינלנדי.

טיסות של הדקה התשעים:

כמו בכל יעד תיירותי אחר, גם כאן ניתן למצוא טיסות זולות לפינלנד בדילים של הרגע האחרון. גם במקרה זה יש לקחת בחשבון כי קיים סיכון כי לא ימצא במקום בטיסה המועדפת, עובדה אשר תגרור ביטול ושינוי של התוכניות. אם מתאפשרת גמישות במועד הטיסה ובעייתיות זו נלקחת בחשבון, כדאי לשקול אופציה זו.

דילים הכוללים שירותים נוספים לפינלנד:

מומלץ בהחלט למעוניינים בטיסות זולות ככל האפשר לפינלנד, להזמין דילים משתלמים הכוללים טיסה, לינה במלון וכן טיסות פנים והעברות שונות. ברוב המקרים נשלם באופן זה סכום נמוך יותר על הטיסות ונבטיח לעצמנו עמידה בתקציב שלנו שכן תשלום עבור טיסות בלבד חושף אותנו להפתעות כלכליות רבות במהלך הטיול העלולות לגרום לחריגה בעייתית מהתקציב.

סקר שוק בתחום הטיסות לפינלנד:

כמובן על מנת למצוא טיסות זולות ככל האפשר לפינלנד כדאי לבצע סקר שוק יסודי בין חברות התיירות השונות. בדרך כלל קיימים פערים ניכרים במחירי הטיסה בין סוכנות נסיעות אחת לרעותה וכדאי לוודא כי איננו משלמים סכום גבוה מהמקובל על הטיסה. כמו כן חשוב לוודא כי מדובר בסוכנות נסיעות אמינה ומוכרת על מנת שמנוע תקלות לא רצויות.

טיסות שכר:

אחת האופציות החביבות על אנשים רבים הינה טיסת שכר. בטיסה זו חברת תעופה מקומית או בינלאומית שוכרת מקומות בטיסה או אף טיסה שלמה מחברת תעופה אחרת והמחיר לנוסע בודד משתלם ביותר. חשוב לדעת כי השירותים בטיסת שכר פחותים באופן משמעותי מטיסה רגילה.