איך לאתר טיסה זולה

מי מאיתנו לא רוצה למצוא איזו טיסה במחיר עליו איש עדיין לא חלם. לפעמים אנחנו שומעים על כאלה שטסו ב-99$ גם ליעדים מחוץ למדינתם ואנו תוהים איך לעזאזל הם עשו זאת. ומדובר לפעמים באנשים הקרובים אלינו מאוד. בדרך כלל אלה תמיד אותם אנשים שמאתרים טיסות זולות בכל מיני דרכים השמורות להם. אלה, לא מגדירים יעד ומחפשים מחיר טוב כדי להגיע אליו, אלא להפך: הם מוצאים טיסות זולות ואומרים "וואלה, אחלה הזדמנות לארוז מזוודה ולעוף לשם.."

בכן, כאן המקום לבדוק איך מאתרים טיסות זולות ליעדים שונים בעולם.טיסות זולות במבצע או בדיל טוב מוצעות על ידי חברות תעופה רבות, בדרך כלל בתקופות קבועות – חורף למשל.כדי להשיג טיסות זולות, גם אם לא בתקופת החורף, ובחברות תעופה מסורתיות ולא רק בחברות המתמחות בטיסות זולות – המעניקות מינימום שירות וגם מינימום מחיר, ניתן להזמין כרטיסים זמן רב מראש, עבור טיסה עתידית גם אם היא מיועדת להיות בזמני שיא.

החברות הלא מוכרות

היכנסו לאתר של לוח ההמראות והנחיתות של בן גוריון וחפשו חברות תעופה לא מוכרות. בררו עליהן, יכול להיות שהן משתייכות לקטגוריות החברות המבצעות טיסות זולות.

דלפקי אתר הדקה ה-90

לבוא כמה שעות לפני טיסה, עם מזוודה ודרכון בתוקף, ולברר על טיסות זולות של הרגע האחרון. רוכשים כרטיס ועולים למטוס.

דרכים נוספות להשיג טיסות זולות

- הזמנת כרטיס דרך האינטרנט ולא אצל סוכן נסיעות.

- גם אם הולכים לסוכנות נסיעות יש לבצע השוואה עם כמה סוכנויות. המחיר עשוי להיות שונה.

- טיסות לשדות תעופה קטנים. יש להניח כי תמצא טיסות זולות שנוחתות בשדות תעופה משניים. חברות תעופה זולות ממריאות ונוחתות בשדות הקטנים.

- טיסות חוף לחוף בארצות הברית. הזמן טיסת לילה. הן תמיד יותר זולות, וגם ניתן לישון בהן במקום לקחת מלון.

אתרים בהם ניתן להשיג טיסות זולות:

אל על ספונטני. זהו למעשה דף הדקה ה-90 של חברת אל על. תמיד יהיו שם מספר הצעות לכרטיסים זולים בעשרות אחוזים מהמחיר הרשמי. מדובר בטיסות ליעדים נחשבים ולא סתם חורים.  למשל: פראג, אמסטרדם, הונג קונג ועוד. איך זה יכול להיות ? הם פשוט לא הצליחו למלא מטוס ומחפשים נוסעים שיעזרו להם לממן את הדלק. ההצעות נועדות לטיסות שאמורות לצאת בתוך כשבועיים.

חברת סאן דור בימי שני. החברה מציעה בחודשים יולי אוגוסט כרטיסי טיסה במחיר 500$ ליעדים נבחרים באירופה דווקא בימי שני – אולי בגלל שאין ביקוש לטיסות בימים אלה. שווה לבדוק.

אתר 747. שולף מארקיע, ישראייר וכמובן אל על את הטיסות הזולות ביותר שיש להם והמחירים זולים יותר מאשר אצל סוכני נסיעות.כדי לאתר טיסות זולות המתמחות בתחום יש להיכנס לאתרי חברות אלה ולבדוק יעדים וזמנים. חברות טיסה המתמחות בטיסות זולות כמו איזי ג'ט, ריינאייר, האפפאג (לגרמניה) אמריקאן ווסט, קוונטס ועוד, פשוט הורידו שירותים כמו מזון, סוכן נסיעות, דיילות, וילונות ועוד כדי להוריד מחיר הטיסה. ניתן פשוט להיכנס לאתרים שלהם.