טיסות זולות לאירופה

טיסות זולות לאירופה - איך לטוס לאירופה בזול

רוב החברות המפעילות טיסות זולות עושות זאת בטיסות פנים יבשתיות. ניתן לראות את המודל היעיל הזה בארצות הברית, יבשת אירופה, ואוסטרליה. עקב הצמצום בעלויות מתאפשרות טיסות זולות ממש. כדי להמחיש לכם כיצד הן מצליחות להציע את המחירים המצחיקים הללו ועדיין להמשיך לטוס ולהרוויח, נציג בפניכם מספר קיצוצים שעשו חברות שונות במטוסיהם וכך חסכו מאות אלפי דולרים.

חברות כמו איזי ג'ט, ריינאייר, אייר טראן, אמריקאן ווסט, קוונטאס ועוד, עושים הכל כדי לחסוך בעלויות ולאפשר טיסות זולות גם ליעדים חוץ מיבשתיים, אך עדיין קצרים.

חלק מהקיצוצים, שימו לב: תשלום של 2 יורו על שימוש בשירותי המטוס, ארוחות בתשלום, הסרת הווילונות הפלסטיים מחלונות המטוס (תשכחו מלישון), הורדת משענת הראש, כסאות לא מתכווננים, הורדת הכיסים מהכיסאות, ועוד.

קיצוצים אלה מאפשרים גם טיסות זולות חוץ ארציות קצרות. למשל, טיסות זולות לאירופה. היום ניתן לטוס מישראל לאנגליה וחזרה עם חברת תומפסון האנגלית ב-240 $ בלבד. זה כמובן כולל מיסים.

להזמנת כרטיסים מחברת תומפסון האנגלית תוכלו להיכנס לאתר שלהם : http://www.thomsonfly.com

אחד היתרונות הנוספים בטיסות זולות לאירופה, הוא שאפשר להזמין כרטיסי המשך מלונדון למקומות אחרים באירופה במחירים מגוחכים. לדוגמא: יש שם טיסה מלונדון לג'נבה ב $70 . אגב יש טיסות ישירות מישראל גם לעיר מנצ'סטר האנגלית.

מי עוד עושה טיסות זולות לאירופה?

ריינאיר – חברת התעופה האירית. כרטיס טיסה יעלה בערך 100 יורו. ואייר לינגוס הבריטית.

הרבה מאוד אנשים מעדיפים בטיסות הבין ארציות, לטוס דווקא בנוחות ובפינוק עם חברות התעופה המסורתיות. שם יעדיפו הטסים לשלם מחיר גבוה יותר תמורת פינוקים.

במציאות זו, נוצר מצב בהחלט מעודד, בה אנשים שבעבר לא חלמו על טיסה לאירופה יכולים לעשות זאת בלי מחשבה שנייה או נקיפות מצפון. הם יצטמצמו קצת במקום, לא יאכלו בטיסה, ולא יוכלו להציק לדיילות יותר מדי, אבל הם יגיעו בטיסות זולות לאירופה, ושם ייהנו מחוויית חו"ל מלאה.

שתהייה לכם טיסה נעימה וזולה.