טיסות זולות לאתיופיה - איך לטוס לאתיופיה בזול

אתיופיה - הניגוד בין ערים מתפתחות לבין כפרים שבהם הזמן עמד מלכת. זה הוא הקסם של אפריקה ושל אתיופיה בפרט. לכן היא מושכת אליה כל כך הרבה תיירים מהעולם כולו במשך כל עונות השנה. מי שמעוניין למצוא יעד שונה לחלוטין הן תרבותית והן מבחינת נופים מאירופה או ארצות הברית יכול למצוא את אתיופיה כיעד מאתגר. אך יעד שאינו בהכרח זול מהיבט הטיסות.

אדיס אבבה, עיר הבירה של אתיופיה היא עיר גדולה הנמצאת בגובה של 2200 מטר, ויש בה שילוב של בניינים מודרניים ושדרות רחבות לצד ארמונות,כנסיות, אתרים היסטוריים, ובקתות כפריות.

אדיס אבבה היא לא רק המרכז הפוליטי והמסחרי של אתיופיה אלא גם מהווה את שער הכניסה עבור תיירים מהעולם וישראלים לאתיופיה. לכן הטיסות הישירות או טיסות השכר מגיעות אליה. כיום ניתן לראות שטיסות זולות לאתיופיה הופכות להיות חלק מהרצון והסקרנות של מטיילים ישראלים רבים שברצונן להגיע ליעד זה..

תכנון נכון של טיסה לאתיופיה יכול לחסוך כסף וזמן . תכנון נתיב הטיסה- טיסה ישירה או עם עצירות ביניים, אל על או אתיופיאן איירליינס, עונת השנה, או לחלופין טיסות שכר, יקבעו את מחירי הטיסה ויאפשרו לתמרן בין טיסות רגילות לטיסות זולות לאתיופיה.

הן לחברות והן לאנשים פרטיים, לצורך עסקים, ביקור משפחה או ארועים משפחתיים, ועד לטיולים מאורגנים באתיופיה הכוללים מגוון רחב של אטרקציות, טיולים וחוויות, כמו גם מקומות לינה במחירים מוזלים הכלולים במחיר הטיסה.

הטיסות לאתיופיה לאורך כל השנה הינן במחירים המשתנים בהתאם לעונה , כיוון שבעונות מבוקשות יותר, שבהן מזג האוויר נוח, או בחגים – מחירי טיסות לאתיופיה נוטים לעלות. כמו כן, גם בתקופת החגים ישראלים רבים רוצים להגיע לאתיופיה ולכן מחירי הטיסות לאתיופיה עולים בתקופה זאת. חוץ מתקופת החגים טיסות זולות לאתיופיה הם טיסות פופולאריות בכל חודשי השנה ותמיד כדאי לחפש ולמצוא כרטיסי טיסה לטיסות זולות לאתיופיה.

חברות התעופה מקיימות טיסות סדירות לאדיס אבבה אורך כל חודשי השנה. מחירן של טיסות אלו עשוי להיות גבוה. אבל טיסות לאתיופיה של ה"רגע האחרון" ידועות כזולות יותר.

טיסות הצ'רטר לאתיופיה - טיסות שכר, הן טיסות זולות לאתיופיה. הטיסות הינן של חברות תעופה מקומיות או בין-לאומיות. מאחר בטיסות השכר החברות שוכרות מטוסים או מקומות בטיסות דרך חברות תעופה אחרות אלו טיסות זולות יותר, ופופולאריות יותר, גם לאתיופיה.

מי שמעוניין בטיסות זולות לאתיופיה טיסות שכר טיסות מסוג זה הן טיסות זולות לאתיופיה ואלו טיסות המוצעות כל השנה ע"י חברות תעופה שונות.

מאחר ואתיופיה היא יעד מבוקש בכול חודשי השנה גם לאנשי עסקים ומאחר והמחירים של הטיסות משתנים מתקופה לתקופה, כדאי לבדוק ולמצוא טיסות זולות לאתיופיה בתקופות שונות של השנה באמצעות סוכני נסיעות או אתרי אינטרנט המתמחים בכך. בין אם אלו טיסות שכר או טיסות סדירות לאדיס אבבה.