טיסות ונופש הכי משתלם להזמין כאן > > >


טיסות זולות לאסטוניה - איך לטוס לאסטוניה בזול

אסטוניה הינה מדינה עתיקה אשר יושבה לראשונה לאחר עידן הקרח האחרון – מדובר על התיישבות מלפני 11000 שנים! אסטוניה עצמה עברה מספר כיבושים במשך אלפי שנים, לעיתים עצמאית ולעיתים נכבשת. היא קיבלה עצמאות בשנת 1991, כאשר השתחררה מכבלי ברית המועצות. מרגע שנהייתה עצמאית אסטוניה זינקה משמעותית והחלה מתפתחת ומפתחת כלכלה, ייצוא וייבוא. המטבע המקומי הינו אירו.

יחסי אסטוניה ישראל -

ישנה הכרה מוחלטת מצד ישראל בריבונות האסטונית מרגע קבלת עצמאותה ב1991. ישראל ואסטוניה כוננו יחסי פוליטיקה ומסחר הדוקים, ובחלוף השנים הורידו את הצורך באשרות כניסה מצד שתי המדינות. טיסות זולות לאסטוניה הינן אפשריות מישראל, בטיסות צ'רטר, דקה 90 או בחבילת נסיעה של חברות תעופה היוצאות במבצעים מידי כמה זמן.

נופים מרהיבים:

אסטוניה מורכבת ברובה ממישורים ורמות. יש לה קו חוף רדוד וארוך, בנוסף נמצאים שלושה איים צמודים לאסטוניה המהווים חלק ממנה. ישנם יערות הפזורים. אסטוניה בנוסף מאופיינת במישורי ביצה, עמקים ושקעים. היא ארץ שטוחה יחסית למדינות אירופה המתפארות ברכסי הרים מרשימים.

אטרקציות:

טיסות זולות לאסטוניה מושכות את המטיילים הרוצים לחסוך בעלויות הטיסה על מנת להשקיע בטיול עצמו. אסטוניה מציעה ערים עתיקות, אדריכלות, מוזיאונים, פסטיבלים, פאבים משובחים, מסעדות עם אוכל מעולה. בנוסף מעבר לערים ישנם איים ואיונים לצד החוף המערבי של אסטוניה, ניתן לשוט בקאנו מעץ בנוף ביצות מרהיב עין, לצאת לעיירות מרפא ונופש, ולהשיב אנרגיה לגוף ולנפש.

דקה 90:

על מנת למצוא טיסות זולות לאסטוניה ניתן להיכנס לאתרי חברות תעופה שונות, ולחפש דילים של הדקה90. הן על בסיס מקום פנוי, רוב החברות יעדיפו למלא את המטוסים לפני טיסתם ליעד אסטוניה, על מנת שלא יפסידו כספים בכך שלא נרכשו כרטיסים לכל מושבי המטוס. למטייל זו עסקה משתלמת כי חברת התעופה אף תחצה מחירים לחצי ולו רק שתצא טיסה מלאה. החיסכון יכול להגיע למאות שקלים בדרך זו.

LOW-COST:

טיסות זולות לאסטוניה המאופיינות בתנאים הכי בסיסיים שיש. מטוסים קטנים, מושבים צפופים, לא מתכווננים, ללא ארוחות בהזמנה מראש – את האוכל ניתן לרכוש במטוס, סוג של אוטובוס מעופף. החוסר בשירות הולם כמו בטיסות ישירות חוסך למטייל שאינו מעוניין בפריבילגיות של טיסות רגילות. על ידי כך עלות הטיסה נהיית מצומצמת והמטייל יכול להשקיע את הכסף שחסך בטיול עצמו, לאטרקציות ונופש.

פארקים ושמירה על אזורי מחייה של בעלי חיים:

ישנם פארקים ושמורות טבע רבות הפזורות לאורכה ורוחבה של אסטוניה. השמירה על ערכי הטבע ושיתוף הפעולה בין האדם לטבע מתבטא יפה באסטוניה. הטיולים הנעשים בפארקים ובשמורות מראות גם נופים מרהיבים וגם סימביוזה נהדרת בין ענפי תיירות, לשיפור כלכלה, לשמירה על הטבע וערכיו ובנוסף הנאת המטיילים באסטוניה. טיול באסטוניה הינו רענון מלהיב מהארצות הבנאליות לטיול באירופה. ההנאה מובטחת.