טיסות זולות לאנגליה - איך לטוס לאנגליה בזול

כבר דיברנו על הדרך בה מצליחות חברות תעופה מסוימות להוזיל את מחירי הטיסות בצורה משמעותית ממתחרותיהן ולהביא את הנוסעים למבחר יעדים בעולם במחירים נמוכים בעשרות אחוזים מיתר החברות.

טיסות זולות בחברות אלה יהיו אומנם פחות מפנקות, ארוחות יוגשו לכם רק אם תשלמו עבורן, ובדרך כלל תנחתו בשדות תעופה משניים ולא בשדות הגדולים, אבל בשורה התחתונה, תגיעו ליעדכם ותטוסו בזול. אחת החברות המובילות בקטגוריה זו, ובמיוחד טיסות זולות לאנגליה בעיקר ללונדון, היא חברת TOMSON הבריטית. כרטיסי הטיסה ליעדים בכל אירופה הם מהזולים שבנמצא.

בישראל מוכרת חברת התעופה הזו רק לאחרונה והיא צוברת תאוצה על מסלולי ההמראה בנתב"ג. גם חברות מובילות כמו BRITISH AIRWAYS לא ממריאות מכל כך הרבה נמלי תעופה. החברה מגיעה ללמעלה משמונים יעדים ברחבי העולם וללא ספק ישראלי שרוצה טיסות זולות לאנגליה, יכול לקבל מחירים זולים לאין ערוך מהחברות המסורתיות. אגב, למרות היותה חברה זולה, בתומסון מחזיקים צי מטוסים חדיש, בעיקר בואינג 747, כך שעל איכות ובטיחות לא מתפשרים.

טיסות זולות לאנגליה – טסים ללא סוכן

אחת הסיבות המרכזיות למחירים הנמוכים בחברת TOMSON היא העובדה שהחברה לא עובדת עם סוכני נסיעות וכך נחסכים פערי התיווך שבדרך כלל חלים על הנוסע. הזמנת הכרטיס מחברת תומסון בצורה ישירה מתבצעת בדרך כלל דרך אתר האינטרנט של החברה.

Tomson היא החברה הראשונה העונה להגדרה הזו של טיסות זולות העובדת באופן קבוע עם ישראל והיא פותחת שוק טיסות זולות לאנגליה כפי שמעולם לא הי כאן בעבר. אל על, בריטיש איירוויס, ארקיע ואחרות אין מסוגלות להתקרב אליה במחירים.

טיסות זולות לאנגליה – המחירים

כדי שתבינו טוב יותר על מה אנו מדברים, קחו לדוגמא כמה מחירים:

טיסה ONE WAY , תל אביב – לונדון, שימו לב, 79 ליס"ט !! פחות מ-800 ₪ ואתם בלונדון. קניות לשבת עולות יותר. טיסה הלוך ושוב תשתלם אפילו יותר ותעלה רק 139 ליש"ט.

באתר החברה ניתן למצוא טיסות זולות אפילו יותר בדקה ה-90 או לרגל מבצעים מיוחדים. צריך לפקוח עיניים ולשים לב.

הקווים העיקריים בהם טסה החברה הם לונדון – תל אביב, מנצ'סטר – תל. מבחינת לוחות זמנים, הטיסות מתבצעות הימים חמישי, מוצ"ש וראשון. ב- TOMSON יש אוכל כשר למי שמזמין, כך שגם דתיים מסודרים מהבחינה הזו.

מחיריהן של טיסות זולות לאנגליה העלו את התיירות ההדדית בין שתי המדינות בצורה משמעותית. החיסרון הקטן בכל הסיפור הוא שהנחיתה לא מתבצעת בלונדון אלא בשדה קטן הסמוך לה – לוטון, אבל זה פחות מ-50 דקות נסיעה ממרכז העיר וחוץ מזה החברה נותנת רכב שכור ליום אחד במבצעים מסוימים.

הנחיתות בשדות התעופה הקטנים חוסכים עלויות ומיסי נמל מה שמוזיל אף יותר את כרטיס הטיסה, לכן תקבלו את זה בהבנה.