טיסות זולות לאילת

טיסות זולות אילת - איך לטוס אילת בזול

טיסות זולות לאילת ניתן למצוא בחברות תיירות רבות בארץ.

הנסיעה לאילת עורכת זמן רב מבוזבז ואילו טיסות זולות לאילת יחסכו זמן וכסף שניתן לבזבז בעיר, כשמתקבלת ההחלטה להגיע לעיר הדרומית ביותר במדינת ישראל.

הנסיעה לאילת מכל סיבה שהיא, אם זו פגישת עסקים או נופש עם המשפחה שכוללת ילדים עלולה להיות מפרכת ולפעמים אף לקבוע את אופי השהות בעיר.

חברות התעופה בישראל מספקות מדי יום ביומו טיסות זולות לאילת ומפרסמות זאת על גבי האתר. לרוב, הטיסות הם בשעות הבוקר המוקדמות או בטיסות האחרונות של סוף היום.

הטיסות היוצאות לאילת הן מוגבלות ומספרן מצומצם ולכן המקומות בטיסה מוגבלים. במידה וההגעה לאילת היא מתוכננת לסופי שבוע או חגים, כדאי להזמין טיסות מוזלות לאילת בטרם עת וכך ניתן ליהנות ממחירים משתלמים ומההבטחה שאכן יהיה מקום על הטיסה.

החברות אשר מספקות טיסות מוזלות לאילת הם: ארקיע וישראייר, היתרון הוא בשעה בה נוסעים לנופש משפחתי עם ילדים ולעיתים קטנים:

אין צורך לרכוש כרטיס טיסה לילד עד גיל שנתיים אלה תשלום על ביטוח הילד בלבד. הנסיעה הארוכה עם הילדים עלולה להעלות באי נוחות שלהם שתשרה עליכם אווירה מתוחה והטיול יתחיל ברגל שמאל ולכן הפיתרון של טיסות זולות לאילת הוא האידיאל.

טיסות פנים לאילת בתוספת הזמנת מלון כעסקאות חבילה יכולה אף להיות יותר משתלמת. הטיסה לאילת נערכת בסביבות החצי שעה עד ארבעים דקות, זמן ההגעה לפני הטיסה הוא כשעה בלבד. טיסות זולות לאילת ממריאות משדה דב או בן גוריון , שדה התעופה באילת ממוקם בכניסה לעיר כך שהמרחק לכל מקום הוא לא יותר ממספר דקות נסיעה.

את ההזמנה לטיסות, ניתן להזמין ישירות מן האתר של אחת מחברות התעופה, כרטיס הטיסה עצמו מתקבל באי מייל הפרטי.

גם בימי שבת יוצאות טיסות זלות לאילת ומאילת לשדה התעופה בן גוריון שדה דב או שדות תעופה נוספים בישראל. אל תתלבטו בחרו להגיע לאילת רק דרך טיסות זולות לאילת כך תיהנו ותפיקו יותר מהשהות.