טיסות זולות לדובאי - איך לטוס לדובאי בזול

טיסות זולות לדובאי קרצו עד זה מכבר לישראלים רבים. דובאי, אחת משבע האמירויות הנמנות עם איחוד האמירויות במפרץ הפרסי והשנייה בגודלן, אשר שטחה משתרע על יותר מ 4.000 מטרים רבועים, מונה כ .2.3 מיליון בני אדם. מדובר בגן עדן. היא מוכרת ומוכרזת כאזור סחר חופשי ואין בה מסים על הכנסות, מה שהופך אותה למרכז עסקים ותיירות בינלאומי.

רוצים לחוות חוויה של פעם בחיים? האם אתם אנשי עסקים החולמים להפוך חוויה זו לחוויה רב פעמית? צרו קשר עם סוכני הנסיעות המנוסים שיספקו לכם את התשובות שיסייעו לכם להגיע לדובאי!

מדובר במדינה שעושרה מופלג ומנקר עיניים. די לשאת עיניים אל הקומה העליונה של מלון בורג' אל ערב, המתנשא לגובה321 מטר, ונחשב למלון הגבוה בעולם. בדובאי ישנו ה'דקל' אי מלאכותי ובו וילות ואתרי נופש. פרוייקט שאפתני הוא " העולם" – 30 איים מלאכותיים, בנויים כמתווה יבשות העולם ומדינותיהן. המתחם העצום כולל מלונות, וילות, אתרי נופש ופנאי, כאשר תעלות מים ברוחב עשרות מטרים מחברים בניהם.

טיסות זולות לדובאי מקיימות חברות תעופה אחדות ובהן רויאל ג'ורדניאן, טורקיש איירליינס ועוד.הטיסות הן עם קונקשנים באיסטנבול ובעמאן. עם זאת, נכון לחורף 2012 ישראלים אינם רצויים בדובאי, לכן מי מכם שיש דרכון זר והוא מסוגל להצניע או אף להעלים את עובדת היותו ישראלי יוכלו לטוס גם כיום למדינה עשירה-כקורח זו.

מעצמת תיירות עולמית:

מיליוני תיירים הפוקדים את המדינה וגודשים את אתריה האטרקטיביים משמנים את כלכלתה המשומנת בלאו הכי הודות למאגרי הנפט והגז העצומים שלה. במדינה מלונות יוקרה אשר מחיר לילה בהם, כגון במלון בורג' אל ערב, אשר נחשב על ידי רבים למלון הטוב בעולם, עשוי להיאמד בעשרות אלפי שקלים (במונחים שלנו...).

האמת היא, שבשל האפשרות לבזבז כסף רב ולעשות כסף גדול כל טיסה מהטיסות למדינה זו עשויה להיכלל בקטגוריה של טיסות זולות לדובאי. במיוחד תקפה ההגדרה לטיסותיהם של בעלי עסקים הטסים לדובאי לעתים תכופות.

טיסות זולות לדובאי הן טיסות אל מרכזי קניות מהממים בהיצעיהם ובעושרם, אל אתר סקי מקורה, אל פארק פרארי העצום והמרהיב. דובאי מהווה כוח משיכה לבעלי הון, יזמי נדל"ן, המזהים את הפוטנציאל העצום הגלום בקרקעותיה, שאותן הם קונים, משביחים ומאמירים את ערכן ומוכרים אותן ברווחי עתק.

הביקוש העצום לנדל"ן גורם להיגרעות מואצת של שטחים ביבשה ולכן הולכים ונבנים בה איים מלאכותיים המגדילים את ההיצע וכתוצאה ממנו – את הביקוש לשטחים לבנייה.

האומנם עוד יבואו ימים? הלוואי. בכל מקרה – מומלץ למי מכם שחלום חייהם הוא להגיע לדובאי להתקשר עם סוכני הנסיעות ברחבי הארץ ולקבל את כל המידע על טיסות זולות אליה. אל תתביישו לערוך השוואת מחירים בין מספר סוכנויות נסיעות לקבל את הדיל וההצעה הטובים ביותר עבורכם.