טיסות זולות לדנוור - איך לטוס לדנוור בזול

דנוור עיר רבת פנים , עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר של מדינת קולוראדו בארצות הברית. המחוז השני המאוכלס ביותר בקולוראדו (הראשון הוא מחוז אל פאסו) . ממוקמת בעמק נהר דרום פלאט בטווח הקדמי של הרי הרוקי. ללא ספק עיר בעלת אופי ובה אוצרות טבע מרהיבים . זהו יעד אטרקטיבי לחובבי טבע ובכלל.

כמחצית מאוכלוסיית קולוראדו מתגוררים במטרופולין של דנוור. אוכלוסייתה מגוונת והספורט הנפוץ בקולוראדו הוא סקי. בקולוראדו אתרי הסקי של וייל וביוור קריר מהמובילים באזור. כאשר האתרים המומלצים הם ביוור קריר ווויל המרוחקים זה מזה כ 15 ק"מ. טיסות זולות לדנוור נוכל למצוא אם נרכוש דרך האינטרנט , כמו כן מומלץ להתעדכן בדילים הזולים בין חברות התיירות השונות. באינטרנט או בסוכנויות.

אטרקציות:

גן החיות של דנוור ובו למעלה מ 4000 בעלי חיים, מתאים לכל בני המשפחה ולכל גיל. אתר בילוי יפיפה עם יערות גשם שבילים עשירים בפרחי בר. כן אטרקציה מומלצת נוספת הוא הגנים הבוטניים. צמחים ופרחים טרופיים , גן יפני, צמחי בר נדירים , לאוהבי הטבע מדובר בגן המדורג בין עשרת הגנים הכי נחשבים בארצות הברית. יצירת אמנות עשירה בבריכות ומפלי מים עם צמחייה מרהיבה ודגים. בנוסף לגן החיות כדאי לבקר במרכז הלאומי למחקר אטמוספרי, במוזיאון הטבע והמדע, מוזיאון הילדים , במוזיאון לאמנות, במוזיאון הרכבת ומוזיאון הכבאים.

תרבות ואמנות:

המרכז לאמנויות הבמה של דנוור הידוע הגדול מסוגו בחצי הכדור המערבי. שטחו 49,000 מ"ר ובו 10 אולמות. מיקומו ליד בניין העירייה. המרכז בנוי בצורה מיוחדת , מכוסה באריחי קרמיקה ועיצובו מיוחד ומרהיב. המרכז מארח קונצרטים מופעי בלט, מופעים נודדים מברודווי, מופעי אופרה ועוד. המרכז משמש לביתם הקבוע של תיאטראות שונים : של התזמורת הפילהרמונית קולוראדו ושל בית האופרה ועוד. במרכז יצירות אמנותיות , פסלים וכו'.

דאונטאון ברוקלין:

מרכז העסקים הראשי בברוקלין. היה מיושב ע"י השבט האינדיאני הלנאפי עד ראשית המאה ה- 17 עד להגעת המתיישבים ההולנדיים שהקימו באי מנהטן גם את ההתיישבות בדאונטאון ברוקלין.

עד 1814 היה האזור מיושב בדלילות. תחילת פעולת מעבורת קיטור בין מנהטן לברוקלין עוררה התיישבות צפופה והפכה את ברוקלין לפרוור מנהטן ובעצם אזור דאונטאון ברוקלין הפך למרכז העסקים של ברוקלין. בשנות ה 50 וה 60 של המאה ה 19 ברוקלין הפכה למרכז תנועה נגד העבדות בארה"ב והוקמו כנסיות רבות אשר נתרמו לטיפול בתופעה נגד העבדות.

רובע הדאונטאון ההיסטורי הנקרא גם ,רובע Lodo האופנתי , ע"י תושבי דנוור נקרא רובע Lodo . נחשב לאחת האטרקציות בדנוור. ב 1988 עברו חידוש הבתים הויקטוריאנים הבנויים מלבנים אדומות בו נמצא מסעדות , חיי לילה , מועדוני ג'אז / מועדוני ריקודים.