טיסות זולות לדנמרק - איך לטוס לדנמרק בזול

כאשר אנו חושבים על נסיעה לדנמרק, אשר היא ידועה כארץ יקרה ביותר לשהייה, אנו צריכים לנסות ולהגיע אל טיסות זולות לדנמרק על מנת להוזיל לנו את השהייה שלנו שם. יש כמה דברים שעלינו לשים לב בבואנו לרכוש כרטיסים. דבר ראשון כדאי לנו לבחור עונה שאינה בשיא, ובכך נוזיל את הכרטיס. דבר חשוב נוסף הוא לרכוש את הכרטיס כמה שיותר מוקדם, כלומר שאם אנו יודעים את התקופה בה אנו רוצים לטוס מומלץ שנקנה את הכרטיסים במיידי ולא נחכה לרגע האחרון, ואז הסיכוי שנגיע אל טיסות זולות לדנמרק יקטן. כמו כן, הרבה פעמים אנו מחכים למבצעים של הרגע האחרון. אם אנו יכולים להיות ספונטניים בבחירת התאריך של הנסיעה, אז אנו בהחלט יכולים לחכות למבצעים מיידיים הנמצאים באינטרנט. ולהלן מספר מקומות מומלצים לביקור בדנמרק.

איזור קופנהגן:

במרכז קופנהגן נוכל להגיע לכיכר העירייה שם נמצא גם בית העירייה, לסייר בבניין ולראות את השעון הגדול והעתיק ולצפות בתצפית מהמגדל. בקופנהגן נמצא המדרחוב שהינו האירוח ביותר באירופה ששמו הסטרויט. זהו אזור של קניות ומונומנטים. אנו נוכל לראות את מזרקת "גאמל טורב" ומשם נמשיך אל כיכר קונגנס ניטורב שסביבה בניינים ישנים וביניהם גם התיאטרון המלכותי וארמון שרלוטנבורג. נמשיך לארמון המלוכה – ארמון אמליאנבורג. ששם מתבצעים טקסי החלפת משמרות של השומרים, אפשר גם להגיע לכנסיית השיש. כאשר אנו נמצאים בקופנהגן אסור לנו להחמיץ את הפארקים היפהפיים וכמובן פסל בת הים הקטנה שנוצר בעקבות אגדת הסופר הנס כריסטיאן אנדרסן. גם כדאי מאוד להגיע לגן טיבולי שהינו קרוב לכיכר העירייה. כמו כן כדאי להגיע לארמון רוזנבורג, המגדל העגול ואם ברשותכם יום נוסף כדאי גם לבקר במאלמו, שנמצאת בשבדיה ויש גשר ותעלה של שש עשר קילומטרים ואפשר להגיע תוך חצי שעה ברכב או ברכבת לשבדיה.

איזור חצי האי יוטלנד ואיים נוספים:

באזור יוטלנד נוכל למצוא רצועות חופף רבות. בירת יוטלנד היא העיר ארהוס ויש בה הרבה אירועי תרבות ומוסיקה. נוכל גם להגיע לאי פין, שהוא האי השני בגודלו בדנמרק, שם גם נולד הנס כריסטיאן אנדרסן. זהו אי יפה מאוד וממש ציורי. כדאי להגיע לטירת אגסקוב הנמצאת באגם. אפשר גם להגיע לעיר קרטמינדה שזהו מרכז של נופש וגם שיט.

אזור הספארי קנותנבורג:

זהו אזור מקסים. אחד מהספארים הגדולים באירופה. יש אזור של פארק שעשועים קטן עם מתקנים עליהם ניתן לעלות בתשלום ואזור בו ניתן לראות נמרים. מומלץ לשכור קרוואן וכך לישון באזור קמפינג, אשר דנמרק מלאה בהם. בהמשך אפשר להגיע לטיול בצוקים של מונס קלינט ובסופה גם חוף יפהפיה של הים הבלטי. אפשר גם להגיע לבונבונלנד שזהו פארק שעשועים והאוא למעשה בבעלות בית החרושת של הסוכריות