טיסות זולות לקפריסין - איך לטוס לקפריסין בזול

בהוצאה קטנה מאוד, וטיפה רצון, תוכלו לעזוב את ההמון, הרעש וההמולה שבמרכז הארץ, ולתפוס לכם נופש באי בהחלט שליו ויפה – קפריסין.

תוכלו להתוודע לתרבות המקומית, המשלבת השפעות מאירופה הים-תיכונית, מהמזרח התיכון ומ-9,000 שנים של פלישות. מצודות של צלבנים נטועות כאן בתוך כרמים עתיקים, מנזרים משקיפים על פרדסים, ורגליים מלאות חול ושזופות משמש מהלכות על רצפות פסיפס רומיות.

האקלים בקפריסין הוא ים-תיכוני, עם קיץ חם מאוד, מזג אוויר נאה במשך רוב השנה וגשמים בלתי צפויים בדצמבר, בינואר ובפברואר. בקפריסין יש לעתים קרובות שנות בצורת.

קפריסין הוא בעיקר אי נופש, ולכן תוכלו למצוא שם פעילויות מים רבות. אם אתם מעוניינים בגלישה או בשיט מפרשיות, פנו לחצאי האיים ולכפים, שבהם הרוח חזקה יותר. בכל אחד מאתרי הנופש הגדולים יש לפחות מועדון צלילה אחד.

קפריסין ידועה באתרי הסקי שלה, אבל יש בה אתר סקי בצד הצפוני של הר אולימפוס. הרמה של מועדון סקי זה אינה משתווה לאתרי הגלישה בשוויץ, אבל האתר בהחלט מספק. באי קפריסין מספר מגרשי גולף, מורשת בריטית, ואחד הפופולאריים ביותר נמצא באזור פאפוס.

נמל התעופה של קפריסין הוא לרנקה. חברת התעופה של קפריסין היא Cyprus airways . היא מפעילה טיסות בקו תל אביב לרנקה בתדירות של טיסה אחת ליום בשיתוף עם אל על. חברת התעופה הקפריסאית טיסות המשך נוחות ליעדים שונים באירופה ומתאפיינת ברמת שירות טובה וידידותית.

מחירי הטיסות, בשל חוזק המטבע הקפריסאי הינם יקרים יחסית, והם יכולים להגיע בין 250$ - 560$.

בחודשי הקיץ מפעילות חברות ארקיע , ישראייר וסאן דור הישראליות טיסות שכר לאי במסגרת חבילות פופולאריות הכוללות מלון, טיסה וסידורי קרקע ומשווקות בדרך כלל על ידי חברות הדקה ה-90.