טיסות זולות לקרואטיה - איך לטוס לקרואטיה בזול

כיום יותר ויותר אנשים מגלים את קרואטיה כיעד טיול אטרקטיבי. גולת הכותרת בטיול לקרואטיה הינם אגמי פליטוויצה המהווים אטרקציה לתיירים רבים. חשוב לדעת כי בקרואטיה ישנן שלוש אפשרויות עיקריות לתכנון הביקור במדינה.

טיסות זולות לקרואטיה כתלות במקום הנחיתה:

אפשרויות הנחיתה הן בערים הבאות: אופאטיה, דוברובניק והעיר זגרב. לאופאטיה ודוברבניק הטיסות זולות בהרבה מאשר נחיתה בעיר זגרב משום כך למעוניינים בטיסות זולות ככל האפשר רצוי לתכנן את הטיול כך שהנחיתה בקרואטיה תהיה בערים אלו.

בחירה בעיר אופאטיה כמקום נחיתה:

יש לציין כי שתי האפשרויות, אופאטיה ודוברובניק מציעות מגוון רחב של אטרקציות ובילויים מהנים בסביבתן. מן הראוי להדגיש לבוחרים ביעד של העיר אופאטיה כי עיר זו מוצלחת כבסיס ליציאה לטיולים אך כשלעצמה אינה אטרקטיבית לתיירים. העיר אופאטיה הינה עיירת קיט חסרת אתרים מעניינים ללא צביון מיוחד. יש לקחת זאת בחשבון אם בוחרים בטיסה לעיר זו ולתכנן את מסלולי הטיול מהעיר בקפידה.

טיסות זולות לקרואטיה באמצעות נחיתה בדוברובניק:

יתרון בבחירה בנחיתה בעיר דוברובניק הינו לא רק האפשרות למציאת טיסה זולה לקרואטיה אלא גם יופייה של העיר ואפשרויות הבילוי וההנאה הטמונות בסמטאותיה.

העיר משופעת בסמטאות אבן אשר לאורכן מסעדות ובנוסף ישנו נמל הדייגים המרתק ומספק שעות תעסוקה רבות.

כמובן שרצוי גם לטייל בסביבתה של העיר כגון האי מילייט או לאיים בקורצ'לה. אפשרות נוספת היא לחצות את הגבול לעיר מונטנגרו הסמוכה עם אפשרות לינה בכפרים הסמוכים. לצד יתרונות העיר, יש לדעת כי הינה רחוקה מאוד מאגמי פליטוויצה הנפלאה המהווה את אחת האטרקציות המיוחדות ביותר של קרואטיה.

מציאת טיסות זולות לקרואטיה על פי עונת התיירות:

יש לעקוב אחר זמנים בהם ישנו ביקוש נמוך לטיסות. בדרך כלל תקופת השפל התיירותית הינה החורף וניתן בתקופה זו למצוא טיסות זולות במיוחד. יש לזכור כי בתקופת חג המולד המחירים מרקיעים שחקים לכן יש לשים לב היטב לתכנון מועד הטיסה.

השפעת סוכנות הנסיעות על מחיר הטיסה:

אין ספק כי המעוניינים במציאת טיסות זולות לקרואטיה צריכים לחפש סוכנות נסיעות המציעה מחירים מספיק אטרקטיביים. מעבר לכך יש לדעת כי מחירה של אותה טיסה יכולה להשתנות לפי היום בו בוצעה ההזמנה, אורך החופשה ושיקולים נוספים. חברת התעופה אף מתמחרת באופן שונה את המקומות על טיסה ספציפית כאשר כל המקומות על הטיסה משווקים בדרכים שונות.

טיסות לאנשי עסקים:

זמני טיסות התואמים לוח זמנים של אנשי עסקים, כגון נסיעות אשר אינן כוללות סוף שבוע ופרק הזמן בין טיסה לטיסה קצר, יהיו יקרות יותר. הסיבה לכך היא שאנשי עסקים כבולים בדרך כלל למועד מסוים וכן מפוצים עבור הטיסה דרך מקום העבודה. לכן רצוי להזמין טיסות הכוללות סופי שבוע כאשר פרק הזמן בין טיסה לטיסה בינוני.