טיסות זולות ליעדים קרובים ורחוקים

סקרנו מספר חברות המתמחות בטיסות זולות מעל דפי האתר. ראינו כי התחום אינו מתקדם במיוחד בישראל, מבחינת חברות התעופה שזהו ייעודן, אך בכל זאת ישנן מעטות איתן ניתן לטוס ליעדים קרובים (ארבע שעות טיסה לערך) כמו ברלין ולונדון. חברות כמו תומסון הבריטית, והאפפאג הגרמנית הן החברות המטיסות ליעדים אלה.

כרגע טיסות זולות ליעדים רחוקים כמעט אינן מן המצוי, בעולם בכלל ובארץ, בה התחום עדיין אינו מפותח, בפרט. בכל מקרה, הטיסות הכי זולות שניתן להשיג ליעדים קרובים ורחוקים הן טיסות השכר, עם כל היתרונות והחסרונות להן. סקרנו עבורכם מספר יעדים ומחירים כדי שתקבלו מושג אודות טיסות ליעדים קרובים ורחוקים.


ניו-יורק - החל מ- 1100$ לטיסה ישירה

החברות המפעילות טיסות ישירות מתל אביב לניו יורק הן אל על, דלתא, קונטיננטל וישראייר. החברות האירופאיות יבצעו בדרך כלל חניית ביניים בשדות התעופה באירופה.

טיסות עם חניית ביניים מוזילות את מחירה של הטיסה משמעותית. למשל טיסה לניו יורק עם חברת איירוסווט האוקראינית תעלה 826$ כולל מיסים דרך קייב.

המחיר אומנם מוזל, אך זמן הטיסה מתארך. המחירים באל על מישראל לניו יורק בטיסה ישירה הם גם לגמרי לא רעים, כ-1065$. חברת ישראייר מציעה טיסות שכר לניו יורק, ונוקבת במחיר בהחלט טוב – 899$ , אך לא מדובר בתקופות השיא כמו חגים למיניהם. ישראייר מפעילה שלוש טיסות שבועיות לניו יורק.

לונדון

שתי החברות המובילות את תחום הטיסות הזולות ללונדון, הן חברת bmi, שנכנסה השבוע לשוק הישראלי כחברת low cost, וחברת תומסון הבריטית. המחירים נעים בין 550$ - 600$ הלוך ושוב. המחיר כולל מיסי נמל בהית'רו (גבוהים יחסית) וזה מה שמסביר את המחיר המעט גבוה יחסית לחברות המתמחות בטיסות זולות.

פריז

חברת ארקיע מפעילה קו יומי לפריז והמחירים אמורים להיות זולים, אך כיום המחירים עומדים על 550$ הלוך ושוב, כולל מיסים. טיסות שכר ישראליות לפריז יכולות להביא אותך ליעד ב-199$. לכן יש לחפש היטב לפני שקונים כרטיס.

בוקרשט והמבורג

ניתן לטוס ליעדים אלה גם ב-195$ עם ישראייר וחברת הפפאג הגרמנית.