טיסות זולות לשיקגו - איך לטוס לשיקגו בזול

כאשר אנו חושבים על נסיעה לארהב שיקגו, כדאי לנו לחשוב איך אנו מגיעים למטרה של טיסות זולות לשיקגו. קשה להשיג טיסות זולות לשיקגו. ארצות הברית רחוקה וככל שהקילומטרים גדולים, המחיר עולה. יש לבדוק מבצעים, יש לראות תאריכים מוזלים, לבדוק עם סוכנים מספר ולא להסתמך על סוכן נסיעות אחד שרק איתו אנו נוסעים.

סקירה כללית:

שיקגו פחות מפורסמת מהערים האחרות שבארה"ב וחבל, אנו יכולים לראות בשיקגו את גורדי השחקים הגבוהים ביותר בארצות הברית, הרבה שופינג לחובבי הקניות, המון ספורט הרבה מאוד אמנות וכמובן, שיא השיאים זה המוסיקה. שיקגו ידועה בכמות המוסיקאים שלה, בעיקר בתחום הג'ז והבלוג. אז בוא נכיר קצת את שיקגו.

אוכל:

דבר ידוע מאוד בשיקגו זה כמובן הפיצה. אנשי שיקגו גאים מאוד בפיצה המקומית שלהם. השם המקומי שלה הוא דיפ דיש פיצה, שמים בה המון רוטב, הרבה גביה וירקות וכמובן גם בשר. הפיצה שלהם עבה במיוחד, וצריך לאכול אותה עם סכין ועם מזלג. כמובן שצריך ללכת ולבדוק את הנקניקייה של שיקאגו, שאף הוא מיוחד במינו, עם לחמניית פרג עם ירקות ואפילוט סלרי. בתקופה של בין סוף יוני ועד תחילת יולי יש פסטיבל אוכל ענקי בעיר ששמו "טייסט אוף שיקאגו". מומלץ בחום לאוהבי האוכל כמובן.

מוסיקה:

אז כאמור שיקאגו היא בהחלט בירת הג'אז והבלוז בארצות הברית אבל גם למעשה בעולם כולו. כל גדולי מוסיקאי הבלוז והג'אז הגיעו משיקאגו. צריך ללכת ולבדוק את כל המועדונים, מומלץ מאוד להגיע גם למקומות קטנים ולא רק למועדונים הגדולים והמפורסמים של שיקגו, צריך וכדאי להתייעץ עם המקומיים, או פשוט לדבר עם מוסיקאים לפני שנצא מהארץ, אנשים שמבינים בתחום יוכלו להגיד את מי אסור בשום אופן להפסיד אם מגיעים לעיר המוסיקה המיוחדת.

קניות:

אז כן, יש בשיקגו אזור קניות ענת "מגניפיסנט מייל". כל אוהבי השופינג מוכרחים להגיע לשם. האזור ממוקם בצפון שדרות מישיגן והוא למעשה הרחוב הראשי של שיקגו. יש שם חנויות ענקיות של בגדים, בוטיקים, בתי כלבו ולא לשכוח את החנות הענקית של לגו עם כל הדמויות המפורסמות בגודל של אחד לאחד. כמובן החנות ה מרכזית של נייק ולא לשכוח את שוקולד הרשי עם החנות הגדולה שלו. יש את כל המותגים שחשבתם ולא חשבתם ומבחינת מחירים בהחלט אפשר להגיע לסיילים מטורפים לצד קניות בחנויות יוקרתיות ומיוחדות.

פסטיבלים:

התחלנו בקטן בפסטיבל האוכל, אך בשיקגו הרבה פסטיבלים. באפריל-מאי כדאי לבדוק את פסטיבל האמנות המודרנית, ביוני נמצא את פסטיבל הבלוג עם השמות הגדולים ביותר בתחום. בהמשך יוני ויולי לא נשכח את פסטיבל האוכל, ולא פחות חשוב זה מרתון שיקגו המאוד פופולארי בארצות הברית ובעולם כולו.