טיסות זולות לקנקון - איך לטוס לקנקון בזול

בבואנו לארגן לעצמנו טיול במקסיקו, אנו צריכים להתחשב במחיר הגבוה של כרטיס הטיסה. אנו צריכים לבדוק איך אנו מצליחים לארגן לעצמנו טיסות זולות לקנקון. קנקון הינה עיר שנמצאת בחוף המזרחי של מקסיקו. יש לחשוב על תאריכים נוחים, כאשר המחירים מלכתחילה זולים, או באם יש באפשרותנו להחליט ברגע, אנו יכולים גם לקחת טיסות זולות לקנקון באמצעות אתרי הדקה התשעים למיניהם. להלן מספר מסלולים אשר באים לידי חשבון באזור קנקון. אזור יפהפיה של מקסיקו.

טיול ירח דבש:

קנקון כאמור נמצאת בחצי האי יוקטן בחוף המזרחי של מקסיקו והאזור התיירותי נמצא על הים הקריבי עם רצועת חוף של עשרים ושניים קילומטר! מצד אחד זהו מקום זול ומאוד תיירותי. יש בקנקון חופים לבנים, מי טורקיז והרבה שמש. אפשר להגיע משם למקומות שקטים יותר. למשל פלאיה דלכרמן, קוזומל, איסלה מוחרס.

אטרקציות ימיות:

לחובבי הצלילה קנקון הינה ממש גן עדכן. יש פרק מים טבעי שנמצע אמנם מעט מחוץ לקנקון (שעה נסיעה) . יש שם נחלים ונהרות תת קרקעיים, שיט אבובים, שחיה עם דולפינים, סיור אקולוגי, שנירקול והכי חשוב לחלקנו – צלילות מדהימות. בקנקון עצמה יש מועדוני צלילה והם נמצאים באזורים התיירותיים. כך שניתן להיעזר בהם בציוד. אין צורך להגיע עם ציוד מלא, בטח שלא בלוני גז, אבל ניתן כמובן גם להשכיר חליפות צלילה לכל הגילאים. המים נהדרים לצלילה עם ראות יפהפיה ומומלצת בחום רב.

אמנות ושופינג:

יש אשר יסתכלו על הכותרת בהלם מוחלט, מי שאוהב אומנות גם אוהב שופינג? אז תתפלאו לדעת שבהחלט כן. אפשר ליהנות מכל העולמות. לא חייבים להיות באטרף של קניות בלבד או בסיבובים מטורפים סביב השעון בכל מוזיאון ואתר ארכיאולוגי שיש. ניתן לשלב, ובקנקון אנו בהחלט יכולים ליהנות משני העולמות. אז בעניין השופינג אנו ממליצים להגיע לקניון פורום ביי דה סי. קניון בן שלוש קומות עם בתי קפה, קולנוע גדול וכמובן בגדים ממותגים ולא, תכשיטים, קוסמטיקה ומה לא. קניון קוקולקאן – קניון מצורף עם מעל למאתיים וחמישים חנויות. לבוא ולחוות, בהחלט משהו מיוחד. מצד האמנות אנו יכולים להגיע למוזיאון. יש מוזיאון אמנות מרשים ביותר, יש שם תערוכות מתחלפות ועבודות אומנות מקומיות ולא רק.

מלונאות:

כאמור קנקון נחשבת למקום נופש ענק ומיוחד במינו, יש בקנקון המוני מלונות ענק, עם חופי ים לבנים ויפהפיים, הרבה מועדוני לילה עם אקשן לא נגמר, עם אטרקציות מיוחדות של כל מלון ומלון, מומלץ כמובן לבדוק איפה נשיג את הדיל הזול ביותר. ניתן לשלב טיסות זולות לקנקון עם מלונאות. יש ליצור קשר עם סוכן הנסיעות ולראות מה הדיל הטוב ביותר היות וזה משתנה לא מעט, ואצל הסוכנים נוכל להתעדכן בצורה הטובה ביותר.