טיסות זולות לקנדה

טיסות זולות לקנדה - איך לטוס לקנדה בזול

כאשר אנו חושבים על נסיעה לקנדה יש לקחת בחשבון כי קנדה היא ארץ רחוקה ולא קל להשיג טיסות זולות לקנדה. קנדה היא ארץ מיוחדת במינה ויש הרבה דברים אשר ניתן לראות בה, אך כדאי שננסה למצוא דילים אטרקטיביים דרך האינטרנט ובכך להגיע ליעד – טיסות זולות לקנדה.

קנדה הינה המדינה השנייה בעולם מבחינת שטח והאוכלוסייה שלה היא בסביבות שלושים וארבע מליון תושבים והיא פדרציה עם עשר פרובינציות. כלכת קנדה מבוססת על חומרי גלם טבעיים.קנדה מאוד מעוניינת בהגירה אליה, אך מקפידה לבחור את המיטב. היא עושה זאת בעיקר על פי בעלי מקצוע אשר לה המדינה זקוקה ויש מבחנים אשר יש דירוג נקודות אשר בוחנים גיל, השכלה, ידיעת השפה ועוד. כשישית מאוכלוסיית קנדה לא נולדו בה. בקנדה שתי שפות רשמיות. גם אנגלית וגם צרפתית. בקוויבק רוב האוכלוסייה דוברת צרפתית וגם באונטוריו אך רק בשנת 1969 נוספה הצרפתית כשפה רשמית בקנדה.

אזור אלף האיים אונטריו – מפלי הניאגרה:

אונטוריו היא אחד האזורים היותר מאוכלסים בקנדה. היא ממוקמת במרכז-מזרח קנדה והבירה שלה היא טורונטו. אונטוריו גובלת בקוויבק ומפלי הניאגרה נמצאים שם בגבול עם ניו יורק.

מפלי הניאגרה הם אחד המקומות המדהימים ביותר בעולם, והמון אנשים מרחבי העולם מגיעים לשם. זהו אחד מפלאי העולם. מפלי הניאגרה מגיעים מנהר הניאגרה שנמצא בין אונטוריו לניו יורק. המפלים הקנדים נחשבים הרבה יותר גדולים ומיוחדים ועל כן הצד הקנדי הוא מאוד מיוחד. כדאי לדוק את מפל ההינומה, את אי העיזים ועוד ועוד.

שיט בנהר:

מסלו מומלץ מאוד הוא שיט בקנו אינדיאני בנהר הנהאני הנמצא בין קנדה לאלסקה. יש מפלי מים וקניונים אסטרונומיים. הנהר יורד בבת אחת גובה של תשעים ושש מטר והמהירות שלו היא עצומה. אסור להחמיץ את החוויה המיוחדת הזו. אפשר לצאת למסע של אפילו 12 יום בנהר, תוך הצטיידות במספיק מים ומזון, מומלץ מאוד לעשות זאת בצורה מאורגנת עם מדריכים מקומיים אשר ילוו אותנו לאורך המסע.

מסלול לכל המשפחה:

טיול עם המשפחה בקנדה יכול להיות חוויה קסומה ומיוחדת. היא תכלול מפלים, קניונים, אגמים, דרכי נוף, פארקים ועוד. אפשר להתחיל בקלגרי.משם להגיע להר סולפור – עליה ברגל ואז לרדת ברכבל ולהגיע לבאנף. יום למחרת כדאי להגיע לקניון ג'ונסטון ולשהות בפארק קוטנאי. יום למחרת נעבור לפרק הלאומי יוהו ואז נגיע לנהר לואיס ולכוורת הגדולה – אחד מהקרחונים היפים ביותר.

העיר ויקטוריה:

כדי להגיע לויקטוריה יש צורך להצטייד במעבורת. מומלץ לבקר בגני בוצ'ראט . העיר מאוד יפה ומיוחדת. כדאי ללכת ברגל לסיור בעקבות הרוחות ולא לוותר על דרך הנופים. כדאי לבקר במוזיאון המלכותי. הוא מעניין מאוד עם מבינים ארכיאולוגיים מרכזיים. וכמובן נצא לשייט ליוויתנים. כדאי גם לבדוק את אומני הרחוב בויקטוריה, וזאת לקראת ערב עם השקיעה.