טיסות זולות לבלגיה - איך לטוס לבלגיה בזול

בלגיה הינה היעד המתוק – שוקולד בלגי, ומועדף לטיול באירופה. למרות גודלה הקטן של בלגיה היא מציעה המון בתמורה. טיסות זולות לבלגיה יחסכו לכם בעלות הנסיעה ויגרמו לכם ליהנות מהארץ עצמה ומנופיה המהממים יותר לעומק – הן מבחינת האטרקציות והנופים והן מבחינת התרבות והאנשים. ניתן להגיע לטיולים עירוניים, טיולים של שומרי מסורת, וטיולי נוף וטבע. בלגיה מציעה הכול מהכול.

אקלים בבלגיה:

האקלים הינו גשום במשרך רוב השנה. בחורף קר מאוד והטמפרטורות יכולות לצנוח מתחת לאפס. בקיץ ובאביב הינן העונות המומלצות להגיע – אך בכל מקרה יש להצטייד במטרייה ובמעיל גשם על מנת לא להיות רטובים במשך כל הטיול. הטמפרטורות בקיץ מגיעות עד ל24 מעלות – כך שמזג האוויר נעים וחמים וניתן להתפעל ולטייל בבלגיה ללא חום קופח על הראש.

אטרקציות ומופעים:

נראה כי בלגיה אינה נחה לרגע במשך כל השנה. ישנם פסטיבלים, הופעות, ירידים, ספורט חורף, תחרויות ספורט מגוונות, תערוכות, מוזיאונים, קרנבלים, פארקי שעשועים, טיולים מודרכים, אירועים המתאימים לילדים ולמשפחות, מסעדות, פאבים, מלונות ברמה גבוהה ומלונות לכל כיס ועוד. טיסות זולות לבלגיה יוכלו לחסוך לכם כסף, ולהשקיע בטיול בארץ המדהימה הזו.

טיסות זולות לבלגיה:

ניתן למצוא בסוכנות נסיעות, באתרי אינטרנט של חברות תעופה, דקה90 לבחור טיסות שכר המוזלות. למצוא טיסות זולות לבלגיה אינו דבר מסובך או לא בנמצא. ניתן לכוון לעונות שהן לא ה"חמות" מבחינה תיירותית. לחכות לרגע האחרון, דקה90 ולעקוב אחר פרסומים של חברות התעופה על בסיס מקום פנוי. לבחור מלכתחילה טיסה שהיא LOW-COST אשר אינה מפנקת ומציעה את השירות הרגיל של טיסות ישירות – למי שהדבר אינו מפריע לו יכול לחסוך בדרך זו מאות שקלים, ולהשקיעם בעוד מסלולים ואתרים בבלגיה היפה.

חניית ביניים / הגעה דרך ארץ שכנה:

לא חייב להגיע ישירות לארץ היעד. ניתן לטוס למדינה שכנה או קרובה ודרך רכבות או אוטובוסים, ניתן גם עם טיסות מתוך הארץ שהגענו אליה – בעלויות לא יקרות, וכך לחסוך ולהוזיל את עלות הטיסה הישירה. ישנה אפשרות נוספת של חניית ביניים. טיסה לבלגיה – אך עם עצירה במדינת אירופה להעלאת ו/או הורדת נוסעים ומשם להמשיך לבלגיה. הדבר יכול לעכב את משך הטיסה בעוד 3-4 שעות, אך חוסך המון בעלות הכוללת של הטיסה.

בריסל:

עיר הבירה של בלגיה. מהווה גאווה לאומית ותיירותית כאחד. הטיסות הישירות מגיעות לבריסל והשינוע מבריסל החוצה ליעדים אחרים במדינה הינה יעילה, נוחה ומשתלמת. ניתן לרכוש כרטיס הנקרא – כרטיס בריסל – מאפשר שימוש חופשי בתחבורה ציבורית בעיר, הנחות במוזיאונים, בחנויות ועוד כמה הוזלות במקומות בעיר – הכרטיס מאפשר להכיר ולנוע בעיר, ביעילות פשטות, ועל ידי כך לגרות את התייר לבקר בכל צעד ושעל בעיר הנהדרת הזו. בנוסף העיר מהווה את מקום מושבו של הפרלמנט האירופי.