טיסות זולות לברזיל - איך לטוס לברזיל בזול

אוהבים שמש ? חופי ים עצומים וגדושים באנשים צבעוניים עושים לכם את זה ? מתחברים לריקוד ולא רק בטלוויזיה ? אוהבים מוזיקה ואווירת קרנבל ? מתים על כדורגל ? אוהבים נופים עוצרי נשימה וטראקים ביערות עד ? רוצים לראות את החורש נוגע במי האוקיינוס ? רבותי, ברזיל היא המקום שלכם ובשבילכם.

טיסות זולות לברזיל: מה יש לה להציע

כדאי מאוד להשיג טיסות זולות לברזיל, ויש למדינה הגדולה ביבשת דרום אמריקה מה להציע. היא נמצאת על שטח עצום ונמצאת במזרח אמריקה הדרומית. כל תייר שיחזור ממנה יספר לכם כי מדובר במדינה הכי יפה שראה מעודו. השילוב של הים, התכסית הטרופית, האנשים, התרבות, הצבע, האקלים, האוכל והכדורגל, לא משאירים איש אדיש.

טיסות זולות לברזיל : עולים צפונה

גם אם מיציתם את החופים המרהיבים והססגוניים, ברזיל ניחנת בהרבה מאוד סוגים של נוף ובילויים, ואם אתם רוצים יער עד יש לכם. ההמלצה על יערות העד בצפון המדינה באזור סלבדור.

בעיקרון, צפונה של ברזיל מציע לכם את האמזונס הפראי, ג'ונגלים ויערות גשם והרבה אינדיאנים. צפון מזרח המדינה טומן בחובו את החופים הכי יפים שראיתם בעיקר באהייה. במרכז תוכלו ליהנות מערים מערביות עם נפש ברזילאית הומייה. בדרום תוכלו ליהנות מנופים של עמקים וביצות.

טיסות זולות לברזיל - המסלולים

החודשים המומלצים לטוס הם מאי- אוקטובר אבל אפשר לטיל בה כל השנה בגלל מזג האוויר הטרופי. יעדי הנחיתה בברזיל משתנים, וזה תלוי ביעדה הטיול שלכם. אתם יכולים לנחות בריו דה ז'נרו, ברזיליה, סאו פאולו ובערים צפוניות יותר. טיסות זולות לברזיל ניתן להשיג דרך ישראל בעיקר אם מדובר בצ'רטרים.

מסלולי הטיסות יהיו בדרך כלל: תל אביב- לונדון- ריו דה ז'נרו, תל אביב- לונדון – סאו פאולו- ברזיליה או דרך ארצות הברית: תל אביב- ניו יורק- אטלנטה- ברזיליה. מחירי הכרטיסים נעים בין 1,250דולרים ועד 1550 דולר. תלוי בחברת התעופה, בעונה ובמסלול הטיסה.

טיסות זולות לברזיל הן טיסות שמתחת לטווח המחירים הזה.

טיסה נעימה