טיסות זולות לבוסטון - איך לטוס לבוסטון בזול

בוסטון הינה עיר מרכזית וגדולה בארה"ב ואנשים רבים מבקשים להגיע אליה בעזרת טיסות זולות לבוסטון. טיסות זולות לבוסטון אפשריות בעזרת מספר דרכים.

בוסטון היא עיר הבירה במדינת מסצ'וסטס שנמצאת בצפון מזרח ארצות הברית. זוהי גם העיר הגדולה ביותר במסצוסטס, ולכן מהווה עיר מרכזית באזור צפון מזרח ארה"ב. העיר בוסטון מוכרת ומוערכת בעיקר בשל מוסדות ההשכלה הגבוהה שבה, בייחוד האוניברסיטאות המפורסמות הארווארד ו MIT, וכן בשל משמעות תפקידה ההיסטורי במהלך מלחמת העצמאות האמריקאית לפני יותר מ 200 שנה.

בבוסטון שוכן נמל התעופה הבינלאומי לוגן, המרוחק כחמישה עשר קילומטרים ממרכז העיר, אליו מגיעות טיסות מכל העולם באופן סדיר, וכן טיסות שכר וטיסות מקומיות משדות תעופה אחרים ברחבי ארצות הברית.

על מנת להגיע לבוסטון מישראל, יש לטוס בטיסה הכוללת עצירת ביניים, מאחר ולא קיימות טיסות ישירות לבוסטון מישראל. נוסע ישראלי המעוניין להגיע לבוסטון יכול לבחור ממגוון חברות התעופה המציעות טיסות סדירות, טיסות שכר וכן טיסות זולות לבוסטון.

חברת אל על למשל מציעה טיסה סדירה לבוסטון עם עצירת ביניים בניו יורק. אל על מציעה טיסות זולות לבוסטון בעיקר בסופי שבוע ובעונות שאינן נכללות בעונות התיירות (קיץ, חגים וכד'). כמו כן, אל על מאפשרת לרכוש כרטיסי טיסה מוזלים במסגרת 'הרגע האחרון', כיום לפני הטיסה, במידה ונותרו מקומות פנויים במטוס.

אפשרות נוספת היא רכישת טיסות מוזלות לבוסטון דרך חברת איבריה הספרדית, המפעילה קווי טיסה לבוסטון עם עצירת ביניים באירופה, בדרך כלל באחד מנמלי התעופה של ספרד.

קיימות גם אפשרויות של טיסות מוזלות לבוסטון דרך חברות אמריקאיות, כאשר הבולטת ביותר ביניהן היא אמריקן איירליינס. אמריקן איירליינס מפעילה טיסות סדירות לבוסטון מישראל, עם עצירת ביניים באירופה. חברה זו גם מציעה טיסות זולות לבוסטון עם אפשרות של שהייה לשנה בעיר. אפשרות זו הינה אידיאלית עבור סטודנטים המגיעים מרחבי העולם על מנת ללמוד באוניברסיטאות היוקרתיות והמפורסמות בעיר.

בוסטון הינה עיר של השכלה, מסחר ותיירות, והיא נחשבת לאחת מעשר הערים המתויירות ביותר בארצות הברית. בוסטון מהווה אחת מהערים המרכזיות והחשובות בהיסטוריה של ארצות הברית ולכן, ובנוסף למוסדות ההשכלה הגבוהה שבעיר, קנתה לה בוסטון שם של עיר בעלת מעמד ויוקרה, המושכת אליה עשרות אלפי מטיילים, אקדמאים ואנשי עסקים מדי יום.

טיסות זולות לבוסטון ניתן למצוא בחיפוש בין חברות התעופה השונות, בין סוכנויות הנסיעות הרבות וכמובן אתרי האינטרנט המציעים הנחה משמעותית ברכישת טיסה דרך האתר. לפני שרוכשים טיסות זולות לבוסטון, חשוב לדעת מה בדיוק אתם הולכים לעשות שם (לטייל, ללמוד, לעבוד), ולכמה זמן אתם הולכים לשהות שם. פרטים אלו עשויים להשפיע על הדילים שתקבלו עבור טיסה לבוסטון וחזרה ממנה.