טיסות זולות לברלין - איך לטוס לברלין בזול

טיסות לברלין - בירת גרמניה, אחד ממעוזי התרבות הססגוניים ביותר של המדינה, מתבצעות בתדירות גבוהה דרך חברות הטיסה הישראליות והגרמניות. חברת הטיסה הישראלית 'אל על' תיקח אתכם לרוב בטיסות ישירות לברלין והחברה הגרמנית- 'לופטאנזה', תספק שירות טיסות בסטנדרט אירופאי. ברלין, היא אחת המקומות האטרקטיביים ביותר באירופה וזאת משום ההיצע הנרחב של מועדונים מגוונים, פאבים רבים וסגנונות האמנות החדשניים שצועדים בד בבד עם סגנונות האמנות הקלאסיים. כל אלו ועוד גורמים לנהירה המונית של אלפי תיירים לעיר הבירה ויוצא מכך שגם הדרישה להזמנת טיסות זולות לברלין עולה מדי שנה. טיסות זולות לברלין, הוא מושג השגור בכלל האוכלוסייה: אך עדיין משתלם לבדוק באיזו עונה קיימות טיסות זולות לברלין ומתי ישנן טיסות זולות עוד יותר לברלין. נקודה נוספת לבדיקה היא האם הטיסות הן ישירות, לרוב כן אך עדיין קיימים מצבים שבהם תצטרכו לעשות קונקשיין דרך שוויץ או פולין.

נקודות חשובות:

מומלץ לבדוק את תנאי מזג האוויר בעיר לאותה העונה, על מנת ליהנות ממרב האטרקציות ולוודא שהטיסה לא מתעכבת בגלל תנאי המזג אוויר.

- העונה האידיאלית ליהנות מברלין במיטבה היא עונת הקיץ בעלת האקלים האירופאי הנוח, אך חשוב לדעת: טיסות זולות לברלין הן לרוב בחודשי החורף אחרי חג המולד.

- מחירי הטיסות לברלין נעים בדרך כלל בין 400 ל-600 דולר, אך ישנם מבצעים רבים של טיסות זולות לברלין ברגע האחרון ותמיד משתלם להתעדכן דרך אתרי האינטרנט של חברות הנסיעה המגוונות.

- חברות טיסות רבות מספקות טיסה לשתי שדות התעופה העיקריים שברלין: 'טגל' ו- 'שונפלד'. בין חברות הטיסה העיקריות ניתן למנות את: אל על, ארקיע ו- 'האפג לויד'. מלבדן, ישנן חברות קטנות נוספות, אך כדאי לקחת בחשבון שככל שחברה היא יותר גדולה ומוכרת כך מבצעי הטיסות הזולות שלה רבים יותר.

- טיסות זולות לברלין הן בדרך כלל טיסות שכר, הנוחתות בשדה התעופה של 'שונפלד' המתעתד להפוך לשדה התעופה המרכזי של ברלין.

- באתרי האינטרנט של חברות התעופה 'אל על' ו- 'ישראיי'ר ניתן למצוא פרטים אודות טיסות זולות לברלין בעונה זו.

- באתרי האינטרנט של סוכנויות הנסיעות תוכלו למצוא מבצעים אטרקטיביים של טיסות זולות לברלין, הכוללים עדכון אונליין של הטיסות, מסלולים, השוואת מחירים ומבצעי הנחות עבור המזמינים טיסות זולות לברלין דרך המערכת הממוחשבת.