טיסות זולות לאוסטריה - איך לטוס לאוסטריה בזול

אם אתם מתכננים נסיעה משפחתית, חופשת סקי מהנה או חופשה רומנטית באוסטריה על מנת ליהנות מהנופים הקסומים ומשלל האטרקציות התרבותיות והאומנותיות שמציעה המדינה לתיירים, אתם ודאי מחפשים דרכים להוזיל את עלויות הטיסה עד כמה שניתן. השהות באוסטריה איננה זולה מבחינת לינה ואוכל ולכן, כדאי לכם להקדיש זמן ולעשות סקר שוק מקיף במספר סוכנויות נסיעות על מנת למצוא טיסות זולות לאוסטריה.

מדוע כדאי לטוס לאוסטריה?

וינה, עיר הבירה האוסטרית נחשבת ליעד תיירותי מאוד פופולארי בקרב אוהבי התרבות והאומנות. חופשה בווינה מתאימה לכל גיל ולכל מטרה לדוגמא חופשה רומנטית או טיול משפחתי עם ילדים קטנים. העיר מציעה מגוון של מוזיאונים, ארמונות , גנים ובתי קפה המגישים אוכל וינאי מעולה להמוני התיירים הפוקדים את העיר בכל עונות השנה. תיירים רבים בוחרים לטוס לאוסטריה דווקא במהלך חודשי החורף לאחד מאתרי הסקי הרבים הקיימים במדינה.

איך מוצאים טיסות זולות לאוסטריה?

אם החלטתם לטוס לאוסטריה לרגל חופשה רומנטית או משפחתית אבל אין לכם העדפה לטיסה הלוך וחזור בתאריכים מסוימים, תוכלו לנסות לערוך השוואת מחירים באתרי האינטרנט או דרך סוכנויות הנסיעות השונות ולנסות למצוא מקומות בטיסה בדקה התשעים. טיסות של הרגע האחרון נחשבות בדרך כלל לטיסות זולות יותר אבל הן לא מתאימות לאנשים המעוניינים לטוס בתאריכים מסוימים.

דרך נוספת לנסות להשיג טיסות זולות לאוסטריה היא לבחור טיסה בעונות פחות מבוקשות של השנה. אמנם טיסות לאוסטריה מתבצעות לאורך כל עונות השנה אבל ישנן עונות מבוקשות יותר כמו לדוגמא חודשי הקיץ כאשר מזג האוויר במדינה חם ונעים ולכן מחירי כרטיסי הטיסות יהיו יותר גבוהים מאשר טיסות בתאריכים מבוקשים פחות כמו בחודשי החורף הקרים. גם דרך זו יעילה רק עבור אותם אנשים שלא מוגבלים מבחינת תאריכי החופשה שלהם.

טיסות שכר לאוסטריה:

דרך מקובלת נוספת להשגת טיסות זולות לאוסטריה הינה בחירה בטיסת שכר במקום בטיסה סדירה. טיסות השכר הינן טיסות מאוד נפוצות אשר מחירן זול באופן משמעותי מהטיסות הסדירות. מדובר בטיסות היוצאות לאותם יעדים כמו הטיסות הסדירות אבל יש יותר סיכונים לעיכובים במועדי ההמראה או הנחיתה שלהם. אם לא אכפת לכם לקחת את הסיכון ולוותר על חלק מהפינוקים המוצעים במהלך הטיסות הסדירות, בחירה בטיסת שכר תוזיל את מחיר הטיסה.

לסיכום:

אוסטריה מציעה שלל אטרקציות מגוונות לתיירים לאורך כל עונות השנה. אם בחרתם באוסטריה כיעד לחופשה השנתית, כדאי לכם לנסות לברר איך ניתן להשיג כרטיסי טיסה בזול מכיוון שהשהות עצמה באוסטריה אינה זולה. אם אתם יכולים לטוס באופן ספונטאני ברגע האחרון תוכלו בודאי למצוא טיסות זולות לאוסטריה בדקה התשעים. בכל מקרה חשוב לעשות השוואת מחירים בין כמה חברות תעופה על מנת לקבל את ההצעה המשתלמת והזולה ביותר עבורכם.