טיסות זולות לאוסטרליה

טיסות זולות לאוסטרליה - איך לטוס לאוסטרליה בזול

אוסטרליה הינה יבשת המהווה מוקד תיירותי בלתי נדלה של נופים, תרבות, היסטוריה, בעלי חיים, אוקיינוס, מדבריות, הרים, עבר, הווה ועתיד. בערים הגדולות כמו סידני ומלבורן ניתן למצוא את כל הפיתוחים הטכנולוגיים, ערים תוססות, אטרקציות לצעירים, מבוגרים, משפחות ומטיילים עצמאיים. אוסטרליה מציעה עולם ומלואו לכל מטייל באשר יפנה. היא משאירה תמיד טעם של עוד ולרוב מי שטייל בה פעם אחת יחזור אליה שוב ושוב.

אוסטרליה לאורך כל השנה:

העונות באוסטרליה הינן קיץ בדצמבר וחורף ביוני, בחלקים אשר נמצאים על קו המשווה ישנו אקלים טרופי – ומחולק לעונה יבשה ועונה גשומה. כל היפוכי העונות והאקלים הטרופי אינם גורעים מאוסטרליה, אלא להיפך רק מוסיפים לה מימד אחר ומעניין יותר. מציאת טיסות זולות לאוסטרליה אינה עניים מסובך כל כך. ישנן אפשרויות של חניות ביניים, הגעה למדינה שבה עלות הטיסה אינה יקרה כל כך ומשם להמשיך לאוסטרליה, דקה90, דילים, חבילות נופש וטיסות שכר.

חניות ביניים:

חניות ביניים בטיסה גורמות להוזלה וכך טיסות זולות לאוסטרליה נגישות יותר למטייל הממוצע. היות ומדובר בטיסה ארוכה מישראל לאוסטרליה יבוצעו חניות ביניים להעלאת והורדת נוסעים וכמובן לתדלוק המטוס. העיכוב עצמו ישתלם לנוסע על מנת לפצותו על "עוגמת הנפש" בעיכוב בטיסה שבלאו הכי נמשכת שעות ארוכות, הוא מתעכב עוד מספר שעות עקב חניות הביניים. לנוסעים שלא אכפת להם להאריך את הטיסה, הדבר ישתלם ויתגלה כעסקה משתלמת בתחום טיסות זולות לאוסטרליה.

מדינות המזרח הרחוק:

קניית כרטיסי טיסה למזרח הרחוק יכולות להוזיל את עלויות הטיסה לאוסטרליה. דרך הודו, סין, יפן, ועוד ארצות במזרח הרחוק יש טיסות זולות לאוסטרליה. לכן ניתן לתכנן את הטיול ליבשת אוסטרליה עם גיחה למזרח הרחוק בתור התחלה ומשם להמשיך ליבשת אוסטרליה. תכנון נכון יחסוך עלויות טיסה גבוהות, וישתלם בהמשך הטיול בכל שהמטייל ישקיע את כספו באוסטרליה עצמה – אשר מציעה אטרקציות תיירותיות אין סופיות לכל סוגי המטיילים באשר הם.

דקה 90:

המון חברות תעופה מפרסמות כרטיסי טיסה בעלויות נמוכות יחסית עקב מקומות פנויים בטיסה המיועדת לאוסטרליה. על מנת לא להפסיד כספים על המקום הפנוי שלא אויש, חברות חותכות מחירים על מנת למלא טיסה מלאה לאוסטרליה. עקב כך נוצרו "ציידי" רגע אחרון, האורבים לפרסומים מסוג זה באתרי חברות התעופה וכך חוסכים את עלויות הטיסה הגבוהות ומוצאים טיסות זולות לאוסטרליה ויכולים להשקיע את כספם בכך שיתורו את אוסטרליה וייהנו מכל האטרקציות התיירותיות המדהימות שיש ליבשת המופלאה הזו להציע.

טיסות שכר:

מציעות את שירותיהן להגעה מנקודה לנקודה במינימום שירות אך בעלות טיסה זולה. משמע מובטח כי הנוסע יגיע לאוסטרליה אך על כל שירות נוסף שירצה להוסיף ישלם. במידה וירצה ארוחות יוסיף כסף, העלאת מטען למטוס יוסיף כסף, כל פעולת שירות מצד חברת התעופה יתומחר בנפרד. בניגוד לטיסות רגילות בהן עלות הכרטיס הגבוהה לאוסטרליה כבר מאגדת בתוכה את השירותים הנלווים כגון ארוחות והעלאת מטען למטוס ועוד שירותים נלווים.