טיסות זולות לאוקלנד - איך לטוס לאוקלנד בזול

עיר ראשית:

הטיסות הנכנסות והיוצאות לניו זילנד מגיעות דרך אוקלנד. אוקלנד מקבלת את פניהם של קהל נוסעים עצום מידי שנה הבאים לבקר בניו זילנד. היות והיא עיר ענקית המציעה אטרקציות רבות למטייל הצעיר והמבוגר כאחד, היא תוססת 24 שעות ביממה וכמעט כל השנה. על מנת למצוא טיסות זולות לאוקלנד ניתן להגיע גם בעונות הפחות "חמות" וכך לחסוך בעלות הטיסה.

טיסות דרך המזרח הרחוק:

ניתן להוזיל עלויות ולחפש טיסות זולות לאוקלנד על ידי חיפוש באינטרנט וקביעת תחנות טיסה מראש. היות ואין טיסה ישירה מאוסטרליה לישראל, בכל מקרה תתבצע חניית ביניים, או החלפת מטוס בארץ כלשהי. ניתן להגיע להונג קונג ומשם להמשיך לאוקלנד בעלות מוזלת, או דרך הודו, סין ושאר ארצות במזרח. הרעיון העומד מאחורי תחלופת מטוסים היא הוזלה של עלות הטיסה. לרוב כל טיסה לניו זילנד, אוסטרליה הינה יקרה ומשך הטיסה אורך לא פחות מחצי יום טיסה.

מציאת דילים בחברות תעופה:

ישנן חברות תעופה אשר אינן מצליחות למלא טיסה מלאה לאוקלנד, ועל כן הן קודם כל מחויבות להוציא את הטיסה כי אנשים רכשו כרטיסים, ומצד שני הן לא ירצו להספיד את המקומות הפנויים שנותרו בטיסה, אז הן יפרסמו מחירים של הרגע האחרון ויוזילו את מחירי כרטיסי הטיסה של המקומות הפנויים בעשרות אחוזים – ולו רק כדי להוציא טיסה מלאה. החיסכון יכול להיות משמעותי ביותר אל טיסות זולות לאוקלנד – ומי שמצליח לתפוס הזדמנות שכזו מרוויח.

טיסות שכר low-cost :

טיסות שמלכתחילה מציעות טיסות זולות לאוקלנד על ידי כך שהן לא מוסיפות שירותים כגון ארוחות הכלולות במחיר הטיסה, העלאת מטען, מושבים נוחים ועוד שירותים שמוחסרים על מנת לצמצם עלויות לחברות התעופה אשר מוציאות טיסות LOW-COST. לנוסע שלא אכפת לו לטוס בתנאים לא כל כך מפנקים כמו בטיסות ישירות יש אפשרות לחסוך סכומי כסף נאים, ולהשקיע את הכספים שנחסכו בטיול באוקלנד וסביבותיה, לספוג תרבות, היסטוריה, נופים ועוד המון אטרקציות הקיימות באוקלנד.

עיר לכולם:

אוקלנד הינה עיר שמתאימה עצמה לכל סוגי המטיילים. קיימות אטרקציות אין סופיות כמעט. לכל הגילאים ולכל סוגי האנשים. מסעדות, פאבים, מועדונים, מסלולי טיולים, מלונות עם שירות גבוה, אכסניות, שירותי אינטרנט בכל מקום, תחבורה מסודרת ועוד המון תנאים נוחים ונעימים למטיילים מכל העולם.