טיסות זולות לאטלנטה - איך לטוס לאטלנטה בזול

אטלנטה הינה עיר גדולה ומשמעותית בארצות הברית ולכן ישראלים רבים מחפשים להגיע אליה. טיסות זולות לאטלנטה ניתן למצוא בסוכנויות הנסיעות או באינטרנט ואפשר גם להשיג טיסות זולות לאטלנטה אם יודעים מתי ולמי לפנות.

אטלנטה היא בירת מדינת ג'ורג'יה השוכנת בדרום מזרח ארצות הברית. זו העיר הגדולה ביותר במדינה זו ולכן מהווה גם צומת דרכים חשוב וראשי לארצות הברית בכלל ולדרום ארה"ב בפרט. אטלנטה נחשבת לעיר מסחר משמעותית ולעיר תיירותית משמעותית לא פחות ולכן לא מעט אנשים מחפשים טיסות זולות לאטלנטה.

באטלנטה נמצאות חברות גדולות כמו קוקה קולה, CNN, חברת התעופה דלתא איירליינס, חברת המשלוחים UPS ועוד והיא אטרקטיבית עבור אנשי עסקים ותיירים המגיעים אליה מכל העולם.

באטלנטה קיים שדה תעופה עצום בשם הארטספילד, המהווה את אחד משדות התעופה הגדולים בעולם! הור נמצא כעשרים דקות נסיעה ממרכז העיר, והוא משמש כצומת מרכזי בתנועה של מטענים ונוסעים העוברים בו מכל רחבי הגלובוס, בין צפון ארה"ב לדרומה. לכן, קיים היצע גדול ורחב מאד של טיסות המגיעות לאטלנטה, ואפשר למצוא ולהשיג טיסות זולות לאטלנטה במסגרת מגוון חברות התעופה הסדירות העוברות בנמל, וכן גם טיסות צ'ארטר.

נוסעים ישראלים המעוניינים להגיע לאטלנטה, יכולים לבחור בין שתי אפשרויות עיקריות:

  • טיסות עם חברת אל על הישראלית. אל על מפעילה קווים ישאים לאטלנטה וניתן למצוא אצלה טיסות זולות לאטלנטה במסגרת מבצעים מיוחדים או טיסות בדקה ה -90. לעיתים גם העונה בה בוחר הנוסע לנסוע משפיעה על מחיר הטיסה (בעונה של חגים או בקיץ הטיסות בד"כ יקרות יותר).
  • טיסות עם חברת דלתא איירליינס. מדובר באחת מחברות התעופה הגדולות בארצות הברית, ואטלנטה, כאמור, היא משנכה של חברת דלתא איירליינס. שדה התעופה הארטספילד באטלנטה הוא נמל הבית של חברת דלתא איירליינס ולכן קיימות אפשרויות קבות של טיסות רגילות וגם טיסות זולות לאטלנטה וממנה.

אטלנטה הינה מרכז תרבות ותיירות והיא מציעה לאנשים המגיעים אלה מגוון אטרקציות ואתרים תיירותיים, אולם, כפי שנכתב לעיל, עיקר חשיבותה נוסע מעצם היותה עיר בה קיים מעבר רב של אנשים וסחורות, ומרכז של עסקים וכלכלה. אי לכך, רוב האנשים המגיעים לאטלנטה מגיעים בעיקר לחפש עבודה באטלנטה, תיירים המבקשים להגיע לדרום ארצות הברית וכן אנשים אשר חונים באטלנטה כחניית ביניים בדרך לטיול או לעסקים.

רוב האנשים המגיעים לאטלנטה מתפעמים מנמל התעופה המרהיב ומהעיר הגדולה והיפה הזו, אך רובם גם מבקשים להגיע בעזרת טיסות זולות לאטלנטה. טיסות זולות לאטלנטה, כאמור ניתן למצוא בדרכים שונות וכדאי לברר ולערוך השוואת מחירים בין סוכנויות הנסיעות השונות ובין אתרי האינטרנט המציעים טיסות זולות לאטלנטה.