טיסות זולות לאסיה

טיסות זולות לאסיה - איך לטוס לאסיה בזול

אם אתם חולמים על חופשה חלומית בתאילנד או על טיול תרמילאים בהודו לאחר השחרור מהצבא אתם ודאי מעוניינים לברר איך ניתן להשיג טיסות זולות לאסיה. השהות והאוכל זולים יחסית במדינות אסיה השונות ולכן, אם ניתן להשיג כרטיסי טיסה במחיר מוזל, החופשה או הטיול הגדול לאחר הצבא לא חייבים לעלות לכם כסף רב מדי.

מדוע כדאי לטוס לאסיה ?

אסיה, היבשת הגדולה ביותר בעולם, מציעה שלל אטראקציות ומפגש מרתק עם אנשים מעניינים מתרבויות שונות. כל מדינה מציעה לתייר נופים שונים ומקומות מרתקים לבילוי. אין זה משנה אם תבחרו לטוס לטיול טראקים בהודו או נפאל או תבחרו בחופשה מרגיעה בחופים של תאילנד, כדאי לכם מאוד לקרוא ולהתכונן היטב לפני הטיסה על מנת שתדעו מראש מהם היעדים המומלצים בכל מדינה.

טיסות זולות :

אם החלטתם כי יעד הטיול שלכם הוא ליבשת אסיה, היבשת הגדולה בעולם, אתם ודאי מודעים למחיר הרב שעולה הטיסה ליעדים השונים כמו סין, תאילנד, יפן או הודו. על מנת לא להוציא סכומי כסף גבוהים מאוד על הטיסה, ניתן לנסות ולאתר טיסות זולות לאסיה בכמה דרכים. צריך לקחת בחשבון כי לא תמיד קל למצוא טיסות זולות לאסיה אבל אם מחפשים זמן רב מראש או מתפשרים על מספר דברים כמו לדוגמא טיסה עם עצירות ביניים, ניתן בהחלט לחסוך כסף רב.

איך משיגים טיסות זולות לאסיה?

ראשית, הזמינו מקומות טיסה מראש, אפילו כמה חודשים לפני זמן הטיסה המתוכנן. אם אתם יודעים מהו היעד או היעדים אליהם אתם מעוניינים לטוס, כדאי לכם לברר זמן רב מראש במספר סוכנויות טיסה על מנת שתוכלו לערוך השוואת מחירים ולבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם. מכיוון שטיסות ליעדים רבים באסיה דורשים להתחסן נגד מגוון מחלות, לא ניתן להזמין טיסות ברגע האחרון לאסיה אם אינכם מחוסנים.

דרך נוספת להשגת כרטיס טיסה זול ליעדים שונים באסיה הינה רכישה של כרטיס מוגבל מבחינת תאריך היציאה והחזרה מכיוון שעלותו של כרטיס פתוח יקרה יותר. כמו כן, אם אתם מוכנים להתפשר על העונה בשנה בה אתם טסים ליעד אותו בחרתם, תוכלו להשיג כרטיסי טיסה זולים יותר מאשר כרטיסי טיסה המוגבלים לעונת התיירות שעלותם גבוהה יותר עקב הביקוש הרב.

לסיכום:

טיול או חופשה באחת ממדינות אסיה הינו חוויה מדהימה בכל גיל. על מנת לנסות לחסוך בעלויות הטיול כדאי לכם לברר מראש לגבי מחירים של טיסות מוזלות ליעד בו בחרתם ולעשות השוואת מחירים לפני שאתם רוכשים את כרטיסי הטיסה. חשוב לדעת כי ככל שתקדימו לרכוש את כרטיסי הטיסה המחיר שלהם יהיה זול יותר. גם אם לא תבחרו לטוס דווקא בעונות התיירות המבוקשות תוכלו לחסוך כסף רב אותו תוכלו להוציא אחר כך במהלך החופשה שלכם באסיה.