טיסות זולות אמסטרדם - איך לטוס אמסטרדם בזול

חברות התעופה והתיירות מציאות לנו מידי יום טיסות זולות לאמסטרדם. כאשר מחיר טיסה להולנד כמעט שווה ערך למחיר טיסה לאילת, ובהתאם לכך שניתן למצוא אירוח בבתי מלון ואכסניות במחירים השווים לכל נפש, היעד הינו אטרקטיבי מתמיד.

כעת כל שעלינו לעשות הוא להיכנס לאחד מאתרי החברות, לחפש את אותן טיסות זולות לאמסטרדם, ליהנות ממחירים מוזלים, להזמין מספר חברים ולארוז כמה תיקים.

טיסות זולות למשפחות באמסטרדם

לאחר שהצלחתם למצוא טיסות זולות לאמסטרדם, תוכלו לשלב טיול נוסף בערים נוספות הגובלות עם אמסטרדם ועם הולנד.

תוכלו להיעזר ברכבת המהירה של הולנד או בקווי האוטובוס המגוונים על מנת להגיע לארצות השכנות.

הנופשים יוכלו ליהנות מטיול יומי אצל שכנתה של הולנד, הלא היא צרפת. טיסות זולות לאמסטרדם ונסיעה ברכבת לארץ נוספת מאפשרת לכם לנצל את כספכם בצורה היעילה והזולה ביותר ולהרוויח ביקור בשתי מדינות שונות באירופה. כאשר מדובר במשפחה או במספר חברים הנוסעים יחדיו, החיסכון הינו משמעותי.

טיסות זולות לאמסטרדם המתאימות לסטודנטים

אחוז הסטודנטים הישראלים הבוחרים לנסוע להולנד בחופשות שבין הסמסטרים גדל משמעותית בשנה האחרונה.

חברות רבות שונות מציעות לסטודנטים מידי יום מחירי מבצע מפתים בהצגת כרטיס סטודנט תקף. לסטודנטים בדרך כלל לא חשובה חברת התעופה בה הם טסים, המשמעותי בעיניהם הוא המחיר הנמוך שיקבלו לאחר שיבחנו את הצעותיהן של החברות השונות.

מחיר טיסות זולות לאמסטרדם מתחיל מ-330 דולר לאדם כאשר מדובר בטיסות שכר. על טיסות סדירות יאלצו הסטודנטים להוסיף לא מעט כסף, והמחיר יכול להיות גבוה בעשרות דולרים.

טיסות זולות לאמסטרדם ומחירי האירוח הנמוכים אשר מתאימים לסטודנט הסביר מאפשרות ללומדים ליהנות מסוף שבוע מפנק בהולנד.

לאחר 4 וחצי שעות מוצאים עצמם הסטודנטים מכייפים במסיבות לצעירים, מסעדות מגוונות, הופעות, שופינג ובעיקר אווירה צעירה.

טיסות זולות לאמסטרדם בחג הפסח

עשרות אלפי ישראלים יבלו בחופשת הפסח הקרבה בחו"ל. רובם יעדיף לטוס לאחר ארוחת סדר פסח. מי מכם שיעדיף לנסוע בחג עצמו ייהנה ממחיר נמוך מזה שישלם עבור טיסה לאחר ערב החג. כאשר אתם מחליטים להזמין טיסות זולות לאמסטרדם, חשוב לערוך השוואה בין כל החברות. טיסה בחברה פחות מוכרת תוזיל לכם את העסקה משמעותית.