אלדין טרוול

אלדין טרוול - מלונות בחו"ל

חברת אלדין טרוול מתמחה בהזמנת בתי מלון בחו"ל ושירותי תיירות נוספים משלימים, כגון: סיורים ואטרקציות, הסעות פרטיות ושאטלים משדה התעופה למלון ובחזרה, ושירותי תיירות בחו"ל עבור קבוצות (מעל 9 אנשים). אלדין טרוול מאמינה כי לכל אחד מתאימה חוויה אינדיבידואלית משלו, ולכן צוות החברה דוגל בהתאמת המוצר ללקוח, לרצונותיו ולצרכיו. התאמת המוצר ללקוח מתקיימת הודות לשילוב של מספר מרכיבים גם יחד: ניסיון של שנים רבות, ידע רב שנצבר מלקוחות ומספקי תיירות בינלאומיים, ויועצי נופש מקצועיים שייעצו, ימליצו ויתאימו לכם את המוצרים הייחודיים עבור הנסיעה שלכם.

אפשרויות הזמנה באתר אלדין טרוול

אתר התיירות של חברת אלדין טרוול הוא הראשון בתחומו שהוקם בישראל, והוא מאפשר הזמנה של מעל 40,000 מלונות בחו"ל ושירותי תיירות נוספים אונליין, תוך הצגת מידע מקיף ונרחב אודות השירות, כולל תמונות וסיורים וירטואליים בחלק מהמלונות והסיורים. בנוסף, מאפשר האתר הדפסת שובר מיידית עבור שירותים זמינים במערכת. האתר ישראלי ותומך בשפות עברית, אנגלית ורוסית. הוא פשוט וידידותי למשתמש, וניתן לבחור את היעדים בהם אתם מעוניינים לשהות, התאריכים בהם אתם מעוניינים לנסוע, מס' הלילות בכל יעד, רמת המלון והאזור בו הוא ממוקם.

שירות אדיב ומקצועי

חברת אלדין טרוול כוללת צוות מקצועי ואדיב של יועצי נופש, שיספקו לכם את כל המידע הדרוש, החל מייעוץ ראשוני, דרך ליווי לאורך תהליך ההזמנה ושליחת שוברים לבית המלון והשירותים הנוספים, וכלה בשירות לאחר ההזמנה, כולל טיפול בנושאים שצצים בעת השהייה במלון או לאחריה. את השירותים ניתן לקבל דרך אתר האינטרנט המתקדם של החברה, דרך מוקד טלפוני וגם במשרדי החברה.

הסעות משדה התעופה ובחזרה

אלדין טרוול יכולה לדאוג לכם גם להסעות פרטיות או משותפות (שאטלים) בין שדות התעופה למלון שלכם או ליעדים אחרים כשירות נלווה ומשלים שיקל עליכם את ההגעה אל מקום השהייה שלכם או ליעדים אחרים בחלק מהמקומות, כגון: תחנת רכבת, פארק שעשועים או אפילו מלונות בערים סמוכות.

שירותי תיירות לקבוצות

במידה ואתם מעוניינים להזמין מלון לקבוצה המונה מעל 9 אנשים, אלדין טרוול תמצא לכם את סידורי הנסיעה המתאימים ביותר לצרכים שלכם, עם יחס אישי ותשומת לב רבה לכל הפרטים, החל מהזמנת המלון ועד לתכנון מסלול טיול מפורט.

אנו מאחלים לכם חוויה מהנה ונעימה עם אלדין טרוול. www.aldtravel.com