הזמנת טיסות אייר קנדה - איך לטוס בזול עם אייר קנדה

אם אתם מעוניינים לצאת לחופשה משפחתית או לטיול בקנדה אבל לא מעוניינים לשלם כסף רב על הטיסה אחת הדרכים לחסוך בעלויות היא טיסה עם חברת התעופה הלאומית של קנדה, אייר קנדה. החברה מציעה מספר טיסות בשבוע לקנדה באופן ישיר או עם עצירת ביניים באחת ממדינות אירופה.

רקע כללי על חברת התעופה:

אייר קנדה הינה חברת התעופה הלאומית של קנדה שנוסדה בשנת 1937. החברה מפעילה טיסות סדירות וטיסות שכר ליעדים רבים ברחבי העולם ומדי שנה טסים דרכה בערך שלושים וארבעה מיליון לקוחות ברחבי העולם. החברה נחשבת לחברת תעופה מובילה והיא חברת התעופה ה14 בגודלה בעולם. החברה מציעה טיסות לקנדה מנמל התעופה בן גוריון לישראלים המעוניינים לבקר בקנדה.

טיסות לקנדה:

חברת התעופה מציעה לציבור הטסים מישראל טיסות ישירות מדי יום לטורונטו שבקנדה. משך הטיסה הישירה הוא כ11 שעות לכיוון קנדה וכ10 שעות מקנדה בחזרה לתל אביב. אם אתם מעוניינים להוזיל את עלויות הטיסה, שאינן זולות מכיוון שמדובר בטיסה ארוכה, ניתן לרכוש כרטיס טיסה זול יותר עם עצירת ביניים באחת ממדינות אירופה. חשוב לדעת כי לפני שאתם רוכשים כרטיסי טיסה לקנדה אתם צריכים לוודא כי יש ברשותכם ויזת כניסה בתוקף למדינה.

אייר קנדה בישראל:

חברת התעופה הקנדית מציעה לישראלים המעוניינים לטוס לבקר בקנדה לרגל חופשה משפחתית או טיול זוגי טיסות ישירות למקומות רבים בקנדה, ארצות הברית ולמרכז או דרום אמריקה. אייר קנדה מציעה לציבור הנוסעים שלה וגם לנוסעים מישראל להזמין את כרטיסי הטיסה שלהם באופן ישיר באתר אינטרנט של החברה, ואפילו לבחור בעצמם את המקומות המועדפים עליהם במטוס.

לאחר שבחרתם את המקומות המועדפים עליכם בטיסה, קיימת האפשרות להנפיק בצורה עצמאית כרטיסי עליה למטוס כבר מהבית ועל ידי כך לחסוך זמן רב בנמל התעופה. מערכת הזמנת הכרטיסים של החברה מאוד משוכללת ומאפשרת לכם הנוסעים לבחור את הטיסה המשתלמת ביותר עבורכם מבחינת תאריכי הטיסה המועדפים עליכם ומבחינת מחירי הטיסות.

צי המטוסים של החברה:

מטוסי חברה מרווחים וחדישים ומציעים לציבור הנוסעים מחלקת תיירים חדישה עם כיסאות מתכווננים ועם מסכי מגע אישיים לכל נוסע על מנת להנעים את זמן הטיסה הארוך. מחלקת העסקים חדשה ומרווחת ומציעה לבוחרים בה כיסאות נוחים במיוחד ההופכים למיטה נוחה. בכל המחלקות השירות אדיב ומקצועי והאוכל המוגש טעים ואיכותי במיוחד.

לסיכום:

אם אתם מעוניינים לטוס לקנדה בטיסה ישירה או בטיסה זולה יותר עם עצירת ביניים תוכלו למצוא כרטיסי טיסה של חברת התעופה הקנדית, אייר קנדה. הטיסות יוצאות מישראל כמה פעמים בשבוע ומציעות לנוסעים תנאי טיסה מפנקים ומחלקות חדישות ומרווחות במיוחד. הטיסה לקנדה נמשכת זמן רב, כ11 שעות טיסה ולכן חברת התעופה מציעה תכני בידור לאורך כל הטיסה על מנת להנעים את זמנם של הנוסעים.