חברת התעופה אייר ברלין הפסיקה את פעילותה בשנת 2017. כל הכתוב אודות אייר ברלין מתאר באופן כללי את פעילותה בעבר שאינה קיימת עוד.

הזמנת טיסות אייר ברלין - איך לטוס בזול עם אייר ברלין

אם אתם מעוניינים לטוס לטיול משפחתי או לנסיעת עסקים לגרמניה אבל לא מעוניינים לשלם מחיר רב על כרטיסי הטיסה, אחד מהדרכים לחסוך בעלויות הביקור היא רכישת של כרטיסי טיסה זולים דרך חברת התעופה הגרמנית אייר ברלין, המציעה כרטיסי טיסה מישראל למספר ערים בגרמניה ובחזרה. ניתן למצוא כרטיסי טיסה מוזלים בחברת התעופה הגרמנית גם מגרמניה ליעדים רבים אחרים בתוך אירופה. מטוסי החברה כולם חדישים ומאובזרים היטב לחוויות טיסה נעימה.

רקע כללי על חברת התעופה:

אייר ברלין היא חברת תעופה גרמנית שנוסדה בשנה 1979 והיא חברת התעופה השנייה בגודלה במדינה. מאז שנוסדה מציעה חברת התעופה למיליוני הנוסעים טיסות ליעדים רבים ברחבי גרמניה ואירופה וגם לישראל. ברשותה של החברה צי מטוסים גדול וחדיש במיוחד המציעים לנוסעים מגוון פינוקים במחלקת העסקים והתיירים כמו לדוגמא מושבים מתכווננים נוחים במיוחד ומערכת בידור אינטראקטיבית אישית עבור כל נוסע.

מדי שנה טסים בחברת התעופה הגרמנית אייר ברלין כשלושים וחמישה מיליון תיירים מכל רחבי אירופה הנהנים מהעובדה כי מדובר בחברת התעופה הזולה השלישית בגודלה באירופה.

חברת התעופה מציעה כרטיסי טיסה זולים במיוחד לציבור הטסים ולכן היא אופציה טובה מאוד גם עבור התייר הישראלי המתכנן חופשה בגרמניה או מעוניין לטוס מגרמניה ליעדים רבים ברחבי אירופה ואינו מעוניין לשלם כסף רב על הטיסות.

טיסות מישראל לגרמניה:

חברת התעופה אייר ברלין מציעה מספר טיסות בשבוע לתייר הישראלי ליעדים רבים בגרמניה כמו טיסות ישירות לברלין, קלן, מינכן או דיסלדורף. ייחודה של חברת התעופה הם הטיסות הזולות והמבצעים האטרקטיביים שהיא מציעה לציבור הנוסעים ולכן, היא נחשבת לחברת תעופה פופולארית בקרב הישראלים המעוניינים להגיע לגרמניה לחופשה או לרגל עסקים. אפשר כמובן לקנות כרטיסי טיסה של החברה גם מגרמניה ליעדים אחרים ברחבי גרמניה ואירופה.

מדי שבוע החברה מוציאה 9 טיסות מישראל ליעדים שונים ברחבי גרמניה שמחירם זול בהרבה ממחירים של טיסות לאותם היעדים ממש דרך חברות תעופה אחרות דוגמת חברת התעופה הלאומית אל על. אם אתם מתכננים לטוס לגרמניה כדאי לכם לערוך השוואת מחירים מקיפה ולבדוק בעצמכם איזו חברת תעופה מציעה את המחירים הנמוכים והמשתלמים ביותר לתייר. חשוב לדעת כי החברה מציעה טיסות במספר ימים לגרמניה ולכן אתם יכולים לבחור מתוך מגוון תאריכים.

לסיכום:

ישראלים רבים בוחרים לטוס מדי שנה לגרמניה לרגל עסקים או לחופשה משפחתית. מחירי הטיסות לגרמניה אינם זולים ולכן רבים מחפשים איך להוזיל את מחירי כרטיסי הטיסה במגוון דרכים. חברת התעופה אייר ברלין מציעה טיסות במחירים מוזלים מישראל למגוון יעדים ברחבי גרמניה. החברה מציעה גם כרטיסי טיסה מוזלים מגרמניה ליעדים שונים ברחבי אירופה. מטוסי החברה חדישים ומציעים תנאים נוחים ומפנקים לכל מי שיבחר לטוס באחד ממטוסי החברה לגרמניה.