טיסות זולות לאפריקה

טיסות זולות לאפריקה - איך לטוס לאפריקה בזול

יבשת אפריקה מציגה מגוון גדול של אטרקציות תיירותיות ולכן מיליוני מבקרים מכל העולם בוחרים להזמין טיסות לדרום אפריקה, אשר ממנה ניתן להמשיך גם ליעדים אחרים באפריקה או למדינות שכנות ביבשת כמו זנזיבר, נמיביה או לאיים קרובים כמדגסקר, מאוריציוס. היבשת המלאה באוצרות טבע, בעלי חיים, ומגוון תרבויות ושבטים מרתקים, ומהווה בשנים האחרונות מקור משיכה גם לישראלים.

רק בשנים האחרונות צוברת היבשת השחורה פופולאריות כיעד גם לתרמילאים, אשר מחפשים טיסות זולות.

הישראלים שמגלים עניין במדינה יכולים לבחור בטיסות אל על סדירות ליוהנסבורג, שבה שדה התעופה הגדול באזור, ממנו ניתן לטוס טיסות המשך ליעדים מרתקים אחרים כמו קייפטאון, פורט אליזבת', דרבן ועוד. וכן טיסות ישירות לאדיס אבבה.

מאחר ודרום אפריקה כיום נחשבת ליעד מבוקש מאוד בקרב תיירים מכל קצוות העולם, ובנוסף, מרחק הטיסה מישראל, מחירי הטיסות יכולים לעלות מעט, ולכן יש לעשות סקר שוק כדי למצוא טיסות זולות לאפריקה.

מחירי הטיסות נקבעים בהתאם לעונת השנה ולכן ניתן למצוא טיסות ליוהנסבורג בעיקר בחודשי הקיץ באפריקה- אוקטובר עד מרס.

אל על מפעילה שתיים שלוש טיסות שבועיות הלוך ושוב ישירות ליוהנסבורג כמו כן גם חברות תעופה זרות מציעות טיסות זולות יותר לאפריקה אך להן יש בדרך כלל עצירות ביעד נוסף באירופה. כמו כן ניתן להשתמש בטיסות של חברת התעופה הלאומית של דרום אפריקה סאוט אפריקה איירלינס SAA.

טיסות ליוהנסבורג של חברת SAA יכולות להיות זולות יותר ולעיתים חברה זו חוכרת מקומות בטיסות אל-על.

בגלל מיעוט הקווים של טיסות ישירות לאפריקה מישראל , המחירים של הטיסות הללו אינם ממש זולים, ולכן, אם רוצים דילים של טיסות זולות לאפריקה יש צורך לאתר למצוא דילים לדרום אפריקה בטיסות עם מספר נחיתות ביניים בדרך. ובאפריקה לקחת טיסה פנימית ליעדים שרוצים להגיע אליהם.

טיסות זולות לאפריקה ניתן גם לעשות בטיסות שכר היוצאות מישראל לאפריקה במחירים מיוחדים ולשם כך כדאי לעשות סקר שוק באמצעות סוכני הנסיעות השונים , חברות התעופה ואתרי אינטרנט המתמחים בכך.

אפשרות נוספת של דילים כדאיים לטיסות זולות יותר לאפריקה הינם באמצעות רכישת טיסות לדרום אפריקה, שכוללות בית מלון, ורכב למשך החופשה, וגם כניסות לאתרים השונים. בצורה כזו עלות הדיל יעלה פחות מאשר הסך הכללי של כל פריט .

חברות תעופה וחברות תיירות של נופש ישיר לסוגיהן מציעות גם הן טיסות זולות לאפריקה לאורך כל ימות השנה תוך שיתוף הפעולה עם חברות תעופה שונות בעולם, דבר המאפשר להן להציע מגוון טיסות סדירות לאפריקה.

גם ניירובי בירת של קניה, העיר בעלת השדרות רחבות, ובניינים מודרניים ומוזיאונים, מרכז המסחר הבין לאומי של קניה. נחשבת בשנים האחרונות ליעד מבוקש בקרב תיירים מכל העולם, וישראל. לכן, סוכני הנסיעות החלו להציע מגוון רחב של טיסות זולות לניירובי, ובכל עונה בשנה יכולים גם אוהבי הטבע והחי להזמין טיסות זולות לספארי בקניה, בשטחי שמורות הטבע וחיות הבר של אפריקה.

הטיסה מנתב"ג לדרום אפריקה אורכת כ-9 שעות ללא נחיתות ביניים.

אבל כאמור כדאי למצוא דילים של הרגע האחרון של טיסות זולות לאפריקה, עם נחיתות ביניים באירופה, גם דרך חברות תעופה זרות.

ואם לא, א