הזמנת טיסות אוזבקיסטן איירוייז - איך לטוס בזול עם אוזבקיסטן איירוייז

אוזבקיסטן איירוייז הינה חברת התעופה הבינלאומית של אוזבקיסטן. בסיס חברת אוזבקיסטן איירוייז שוכן בעיר טשקנט. חברת התעופה אוזבקיסטן איירוייז מפעילה טיסות ליעדים שונים בעולם כגון: אירופה, ברית המועצות לשעבר, המזרח התיכון, המזרח הרחוק וניו יורק. חברת התעופה אוזבקיסטן איירוייז מפעילה 3 טיסות שבועיות מטשקנט לשדה התעופה בן גוריון בישראל במטוסי בואינג 767.

ההיסטוריה של חברת התעופה אוזבקיסטן איירוייז:

חברת התעופה האוזבקית אוזבקיסטן איירוייז נוסדה בשנת 1992 עם נפילת מסך הברזל ופירוקה של ברית המועצות והכרזתה כמדינה עצמאית. קו הטיסות הראשון שהופעל היה בין טשקנט לעיר הבירה האנגלית לונדון. במהלך שנת 1993 החלה החברה להפעיל טיסות פנימיות באמצעות מטוסים ישנים שהיו לפניהם בידי אארופלוט.

החל משנת 1993 רוכשת חברת התעופה האוזבקית אוזבקיסטן איירוייז מטוסים חדישים ומודרניים כגון מטוסי בואינג 767, מטוסי בואינג 767 ומטוסי איירבס A – 310 המגיעים ליעדים שונים בעולם. חברת אוזבקיסטן איירוייז מקפידה על בדיקות מקיפות וקפדניות למטוסיה במרכזי השירות של המטוסים בארצות הברית. צוות העובדים וצוותי האוויר של החברה הם עובדים מקצועיים שעוברים הכשרה מקיפה באנגליה ובארצות הברית וצברו עם השנים שעות טיסה מרובות. בנוסף רוכשת חברת התעופה אוזבקיסטן איירוייז ציוד מודרני וחדיש במטרה להשתמש בו בשדה התעופה המחודש בעיר הבירה טשקנט העומדים בסטנדרטים האירופאים המחמירים ביותר לקיבולת נוסעים, למטען ולשירותים לנוסעים. חברת התעופה האוזבקית חברה באופן רשמי במספר ארגוני תעופה בינלאומיים מרכזיים בעולם

מטוסי החברה הם מטוסים איכותיים בדגמים אירופאים ואמריקאיים מהחדישים ביותר השומרים על רמת בטיחות מן הגבוהות בעולם ועקב כך אינם טסים מעל מדינות ערב ואפגניסטן. הטיסות של חברת אוזבקיסטן איירוייז שומרים על סטנדרטים בטיחותיים גבוהים במיוחד ומאושרים על ידי משרד הביטחון שלנו.

כמו ברבות מחברות התעופה גם חברת התעופה האוזבקית מקפידה על כללי ביטחון מחמירים בעקבות אסון התאומים בארצות הברית בתחומים כגון: מטעני הנוסעים, דברי דואר, בידוק קפדני של הנוסעים, ביקורת דרכונים, מטענים כלליים ועוד. כל הנוסעים מחויבים לעבור בדיקה שיקופית ובדיקה אישית על ידי איש מקצוע מוסמך ומיומן (נשים נבדקות על ידי נשים).

*הבהרה - אין האתר מייצג או קשור בשום אופן לחברה הנ"ל.