טיסות זולות לתאילנד

טיסות זולות לדרום אמריקה - איך לטוס לדרום אמריקה בזול

דרום אמריקה, אחד המקומות היפים, הססגוניים, המגוונים והמעניינים ביותר על הכדור שלנו. כל אחד מוצא מה שמתאים לו בחבל ארץ זה. טבע פראי, לצד קרנבל ברזילאי, טרקים בהרי פרו לצד, אסאדו ארגנטינאי, יערות גשם לצד חופיה החושניים של ריו דה ז'נרו, שפה פורטוגזית מתנגנת, גן עדן לתרמילאים, לחובבי בשר, לאוהבי מוזיקה ולסתם אנשים שאוהבים ליהנות מהחיים. לא בכדי מדובר באחד היעדים הנחשקים ביותר על תרמילאים ישראלים אחרי השחרור מהצבא. כן, עוד לפני הודו, אוסטרליה ותאילנד.

פרו, ברזיל, ארגנטינה, צ'ילה... JUST NAME IT .כל מה שמייצג יופי, קצב, כדורגל, נופים פראיים, נמצא בהינף כרטיס טיסה.

דרום אמריקה – איך מגיעים?

כיון שהיעד הוא רחוק מאוד ממדינתנו הקטנה, אין אף חברה המתמחה ב- טיסות זולות לדרום אמריקה. כמו כן, אין גם טיסות ישירות לחבל ארץ זה. התחנה הראשונה בטיסה לדרום אמריקה תהיה ברוב המקרים או באירופה או בארצות הברית. טיסות לדרום אמריקה נמשכות כיממה, כולל ההפסקה, והמחירים כיום נעים בין 1100 ל-1500$ דולר. המחיר תלוי בעונה, בגיל הנוסע ובזמן השהות המתוכנן שלו. טיסות זולות לדרום אמריקה יורדות מ-1100$ רק במקרים חריגים, כך שאם השגתם כרטיס במחיר הזה קיפצו על המציאה.

רוב קוני כרטיסי הטיסה לדרום אמריקה עושים אותם פתוחים לשנה, כך שנשאר מקום רב לספונטניות. נכון זה מייקר טיפה את הכרטיס אבל זה עושה את הטיול גמיש יותר. כיוון שלהגיע לדרום אמריקה חייבים לדרוך על אדמתה של ארצות הברית, יש להוציא וויזה למדינה, גם אם זה למעבר בלבד. לכן, יש כאלה שלפני ההמראה לדרום אמריקה, עושים כמה שבועות בארצות הברית, בדרך כלל אצל קרובי משפחה כדי לחסוך לטיול.

טיסות זולות לדרום אמריקה – מה יש לאל על להציע ?

עקב הביקוש של ישראלים רבים בטיסות לדרום אמריקה, אל על ממשיכה לפתח קווים לכיוון, כולל טיסות המשך מארצות הברית. זה כולל את פרו, אורוגוואי, אקוודור, ערי ברזיל השונות, צ'ילה, בוליביה, קולומביה, פרגוואי ועוד. הקווים אמורים להתחיל לפעול בקרוב וזהו צעד שמהווה זינוק בעלייה בכל מה שקשור בטיסות למרחקים ארוכים. מחירי הטיסה סבירים לחלוטין, ובהתחשב בעובדה שאתם טסים בחברה בטוחה בלי החלפות בדרך וכאבי ראש מיותרים, ייתכן וזה משתלם ביותר.

החיסרון היחיד במחירי הטיסה שנציג בפניכם, הוא טווח השהייה – עד 45 יום. קחו את זה בחשבון. אלא אם כן אתם צעירים וסטודנטים, אז הכרטיס פתוח לשנה עם שינוי ראשון חינם.

מחירים לדוגמא: טיסות לסאו פאולו, ברזיל- 1199$, טיסות ללימה פרו – 1360$, טיסות לסנטיאגו- 1290$, טיסות לבוגוטה בירת קולומביה – 1650$ , טיסות לבוליביה – 1264$.

הטיסות כוללות מיסי נמל.

טיסות זולות לדרום אמריקה – מחירים מיוחדים, שימו לב !

אם אתם ממש רוצים לחסוך, שוטטו הרבה באינטרנט. אנחנו למשל מצאנו מבצע מדהים של חברת אליטליה האיטלקית. תל אביב – קראקס, תל אביב – בואנוס איירס, תל אביב – סאו פאולו, רק 999$. השהייה עד שלושה חודשים עם חניית ביניים ברומא או מילאנו. הטיסות ממריאות בין 14 לספטמבר ל-30 בנובמבר.

קשה למצוא מבצעים כאלה, אבל חיפוש טוב מעלה טיסות זולות.